برق و صنعت تیکوا نیرو

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

%ق ظ، %01 %510 %1393 ساعت %11:%مرداد

پنل خورشیدی

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

پنل خورشیدی چیست؟

پنل خورشیدی یک نیروگاه خورشیدی متصل به شبکه اینورتر است و کشورهای صنعتی مختلفی اینورتر خورشیدی را تولید کرده اند و به طور مستقیم و بدون احتیاج به فرآیندهای واسطه به انرژی الکتریکی تبدیل می شود. پنل خورشیدی مهم ترین جز محسوب می شود که از ویژگی ها و اهمیت خاصی برخوردار است که امروزه در سرتاسر دنیا فعال هستند و از اهمیت خاصی برخوردار است. پنل خورشیدی مورد نیاز در پروژه می باشد. بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو دارای انواع پنل خورشیدی که با کیفیت، با قیمت مناسب، با بهترین برند می باشد.

 

 کاربرد پنل خورشیدی:

پنل خورشیدی بسیار سبک و دارای منبع قدرتمند انرژی می باشد . نام های دیگر پنل خورشیدی PV SOLAR ، نیروگاه خورشیدی، پانل خورشیدی، صفحه خورشیدی، پروژه خورشیدی، سولارخورشیدی ، پنل فتوولتاییک می باشد. در بازارهای جهانی نقش موثری دارد که باید به استفاده درست مصرف کننده و کارکرد صحیح بستگی دارد.

 

 خصوصیات پنل خورشیدی:
دارای وات واقعی
نصب آن بسیار آسان
کاملا ایزوله می باشد
کیفیت فوق العاده
یک منبع قدرتمند انرژی
دارای استاندارد فنی می باشد

 

نام دیگر پنل خورشیدی ماژول خورشیدی می باشد که از کنار هم قرار دادن تعداد صفحه خورشیدی ساخته می شود که مصرف گوناگون بسیاری دارد. پنل خورشیدی نیازی به آب ندارد به دلیل این که برای تولید برق استفاده می شود. پنل خورشیدی مستقیما انرژی برق لازم را تامین می کند و مورد استفاده در پروژه های خورشیدی و پانل خورشیدی به کار می رود که از جنس سیلیکون است و نصب آن بسیار راحت می باشد و این که انرژی را تلف نمی کند. پنل خورشیدی انرژی را در خود ذخیره نمی کند و به طور مجموعه های به هم وصل شده می باشد که به صورت ایزوله هستند و دارای وات واقعی می باشد . پنل خورشیدی در وات های 10 وات – 20 وات – 30 وات- 40 وات – 50 وات – 60 وات – 70 وات – 80 وات – 90 وات – 100 وات – 150 وات – 200 وات – 250 وات – 300 وات می باشد.

خواندن 1581 دفعه آخرین ویرایش در %ق ظ، %05 %445 %1394 ساعت %09:%اسفند

طراحی و پیاده سازی M.A

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد

Search