برق و صنعت تیکوا نیرو

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

اخبار

اخبار (17)

شما در این بخش می توانید اخبارات مهمی مرتبط با تجهیزات برق و صنعتی و سیستم های از جمله اخبار مربوط به پنل خورشیدی ، شارژ کنترلر خورشیدی ، رله های امر جنسی ، اینورتر جدا از شبکه ، اینورتر متصل از شبکه ، سرج ارستر و برق گیر ، کانورتر DC به DC ، پکیج خورشیدی ، کانکتور خورشیدی ، استراکچر خورشیدی ، کابل خورشیدی و آبگرم کن خورشیدی را در این قسمت ملاحظه بفرمایید . در صورتی که نیاز به اطلاعات فنی بیشتر در مورد هر یک از محصولات  را می خواهید می توانید از بخش محصولات و کاتالوگ محصولات به صورت جداگانه ملاحظه بفرمایید .

%ب ظ، %08 %551 %1396 ساعت %12:%مرداد

فیش پنل خورشیدی

نوشته شده توسط

اکثر ماژول های خورشیدی (فیش پنل خورشیدی ) با توان بالا مجهز به کانکتور MC4 هستند . فیش پنل خورشیدی در برابر آب و هوا مقاوم هستند و می توانند به صورت سری موازی به یک دیگر متصل شوند . فیش پنل خورشیدی ابزاری کاربردی هستند و مانع اتصال از بارندگی می شود و جهت ایمنی کار تضمین می شود که یک جفت نری و مادگی در کنارهم می باشد . کانکتورMC4 (ام سی فور)  یا فیش پنل خورشیدی نوعی کابل برقی قابل حمل و مورد استفاده جهت سیستم خورشیدی می باشد. و جهت نصب پنل خورشیدی برای راحت کردن سیستم و موازی کردن صفحه خورشیدی و برای منظم تر و زیبا تر شدن یک پنل خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرد. 

%ب ظ، %12 %566 %1396 ساعت %12:%تیر

پنل خورشیدی چیست

نوشته شده توسط

پنل خورشیدی از طریق تبدیل نور خورشید به جریان برق مستقیم و از طریق تبدیل برق مستقیم DC به متناوب AC توسط اینورتر و تامین برق مورد نیاز خانه و از طریق برق اضافی به شبکه انتقال انرژی تولید ،راه اندازی می نماید.پنل خورشیدی یک حرکت و انتخاب هوشمندانه که انرژی نورانی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پنل خورشیدی در جهان که بیش از 65 میلیون پنل خورشیدی را برای خانه ها ، کسب کار و نیروگاه های برقی در سراسر جهان تحویل داده است مورد استفاده قرار می گیرد. پنل خورشیدی پایه و اساس هر پروژه موفق خورشیدی است و اثبات شده است که در آب و هوا و محیط های متنوع تقریبا در همه جا تحت خورشید قرار دارند . 

%ب ظ، %04 %563 %1397 ساعت %12:%ارديبهشت

آیا رله پیلز جایگزین دارد

نوشته شده توسط

آیا رله پیلز جایگزین دارد:

برق و صنعت تیکوا نیرو این بار قصد دارد یک قطعه الکتریکی بسیار کارآمد که قبلا با سیم پیچ ساخته شده ارائه  نماید . رله پیلز(PILZ)  قبلا برای محافظت از انسان و ماشین تولید میشد و توسعه مداوم از این دستگاه ساده به سیستم های کوچک کنترل قابل تنظیم PNOZ MULTI استاندارد جهانی ایمنی برای ماشین آلات منجر شد . رله ایمنی PNOZ به سرعت پیشرفته ترین رله ایمنی در جهان می باشد . رله پیلز (PILZ)  ایمنی توسط انواع مختلف ولتاژ تغذیه ، تعداد تماس های ایمنی ، تعداد پایانه ها ، توانایی اتصال به ترمینال ها مشخص می شود . رله پیلز (PILZ) کاملا جدا از شبکه و دارای توان مشخص که ورودی و خروجی دارند و از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند . سرعت کارکرد بسیار قوی و مقاومی دارد و در حین کار کردن با رله اصلا نباید به آن دست زد و غیر قابل متحرک اند . پس نتیجه می گیریم ما با کمک رله می توانیم با یک ولتاژ کم ، یک ولتاژ زیاد رو کنترل کنیم و معمولا برای رله های پیلز جایگزین وجود ندارد و بهتر است از برند و مدل های خود پیلز، استفاده نمود . 

 

 

%ب ظ، %27 %603 %1396 ساعت %13:%اسفند

پنل خورشیدی

نوشته شده توسط

وب سایت رسمی تیکوا نیرو بزرگ ترین سایت رسمی در زمینه پنل خورشیدی و سیستم های خورشیدی و دارای برند های معتبر YINGLI ، ZYTECH ، SUNTECH و دریافت کاتالوگ هر محصول با کیفیت و بهترین قیمت می باشد . جهت خرید پنل خورشیدی شما مشتریان گرامی می توانید به سایت تیکوا نیرو مراجعه نمایید . پنل خورشیدی یکی از پر کاربرد ترین  تجهیزات برقی که به 2 بخش تقسیم  می شود : مونو کریستال و پلی کریستال ، که از نظر کیفیت و بازدهی برای تولید انرژی برق الکتریکی می باشد و زمانی که نور خورشید تابش خود را به صورت موازی به سلول خورشیدی می دهد . کار اصلی پنل خورشیدی انرژی الکتریکی به سیستم برق رسانی خانه می باشد و معمولا به صورت ماژول های وصل شده هستند و در بسیاری از مناطق دور به دلیل این که انرژی الکتریکی فراهم می کند باید آن را ذخیره نمود . حداکثر توانی که یک ماژول خورشیدی قادر به تامین آن می باشد عموما در رنج ولتاژ 48/24/12 می باشد . 

سیستم خورشیدی بر اساس نحوه استفاده ﺑﻪ دو دﺳﺘﻪ ﻣﺘﺼﻞ ﺑﻪ ﺷﺒﮑﻪ و مستقل از شبکه  ﺗﻘﺴﯿﻢ ﺑﻨﺪي ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ :  

کاربرد دسته اول ﺑﯿﺸﺘﺮدرﻣﻨﺎﻃﻖ ﺷﻬﺮي و ﻧﺰدﯾﮏ ﺑﻪ ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺮق اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽ ﺷﻮد از ﻣﺰاﯾﺎي آن ﮐﺎﻫﺶ ﻣﺼﺮف ﺑﺮق ﺑﻮده و می تواند ﻧﯿﺎز ﺑﻪ اﻧﺮژي را ﺗﺎ ﺣﺪ ﻗﺎﺑﻞ ﻗﺒﻮﻟﯽ در ﺳﺎﻋﺎت روز ﺑﺮآورده ﮐﻨﺪ . 

کاربرد دسته دوم ﺑﯿﺸﺘﺮ در ﻣﻨﺎﻃﻖ دور از ﺷﻬﺮ ﯾﺎ دور از ﺷﺒﮑﻪ ﺑﺮق ﮐﺎرﺑﺮد داﺷﺘﻪ و ﺑﻪ ﻃﻮر ﮐﺎﻣﻼً ﻣﺴﺘﻘﻞ در ﻃﻮل ﺷﺒﺎﻧﻪ روز وﻇﯿﻔﻪ ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺑﺮق را ﺑﺮ ﻋﻬﺪه دارد.

 

%ب ظ، %26 %604 %1396 ساعت %13:%اسفند

اینورتر سینوسی

نوشته شده توسط

شرکت برق و صنعت تیکوا نیرو این بار قصد دارد شما را با یک وسیله برقی بسیار پرکاربرد آشنا نماید به نام اینورتر سینوسی ، همان  طور که از اسم آن پیداست شکل موج خروجی آن با برق شهری و تبدیل ولتاژ 12 ولت باطری خودرو به 220 ولت برق شهری  کار می کند و در سیستم  خورشیدی و تجیزات مخابراتی بسیار پرکاربرد هستند . برای درک بهتر می توان گفت به نقطه مقابل این نوع اینورترها که اینورتر شبه سینوسی استفاده می شود اشاره کرد . نام دیگر اینورتر سینوسی همان مبدل برق می باشد که امکان متصل کردن پنل خورشیدی به صورت مستقیم را دارد . هدف اصلی اینورتر سینوسی تبدیل برق DC به AC می باشد و در مکان هایی که دسترسی به برق شهری ندارند در جهان کاربرد دارد . اینورتر سینوسی با نام های تبدیل برق ماشین به 220 ولت و تبدیل برق خودرو به 220 می باشد و از منابعی مانند پنل خوشیدی و باتری تبدیل می شود . و با توان بالاتر می بایست به وسیله کابلی مناسب به باتری متصل کرد .

اینورترهای سینوسی برای روشن کردن یخچال ، کولر ، لپ تاب ، تلویزیون و یا هر دستگاه برقی می توان استفاده نمود و دارای شکل موج کاملا سینوسی می باشد و توان لحظه ای دارد . دقت داشته باشید برای انتخاب اینورتر باید به نوع و کاربردی که می خواهید راه اندازی نمایید توجه داشته باشید و بیش ترین کاربرد اینورتر سینوسی در سیستم خورشیدی می باشد و برای تامین جریان AC از منابع DC مانند پنل خورشیدی کاربرد دارد . 

%ق ظ، %22 %434 %1396 ساعت %09:%اسفند

سولار (SOLAR)

نوشته شده توسط

 سولار پاور قدرت خورشیدی و هم چنین به عنوان تابش خورشید یا سولار شناخته می شود . این انرژی به شکل  گرما و نور ، از تمام زندگی روی زمین پشتیبانی می کند و آب و هوا را تحت تاثیر قرار می دهد و عمدتا مسئول طبقه ای از منابع است که به طور کلی به عنوان انرژی تجدید پذیر شناخته می شوند . انرژی خورشیدی به طور گسترده ای فناوری هایی را که از نور خورشید استفاده می کنند توصیف می کند . فن آوری های مدرن سولار همچنان به خورشید کمک می کند تا آب گرم ، نور روز و حتی پرواز را فراهم کند . سولار پنل یک منبع انرژی بسیار قدرتمند است و نور خورشید بزرگ ترین منبع انرژی دریافت شده توسط زمین است اما شدت آن در سطح زمین واقعا کم است این اساسا به خاطر گسترش شعاعی تابش از خورشید دور است . و یکی از بزرگ ترین کارخانه تولیدی در جهان است که پرکاربرد ترین سیستم خورشیدی جهت مصارف نیروگاه خورشیدی در آب و هوا و محیط های مختلف با بالاترین کیفیت استفاده می شود تا تولید سولار پنل در دهه آینده نیز عرضه می شود .

سولار پنل یک انرژی خورشید بسیار قوی که توسط ما انسان ها گردآوری می شود . امروزه بیشتر در هوای آزاد استفاده می شود و هم چنین در زمینه های متفاوتی از قبیل محیط زیست ، کشاورزی ، نیروگاه ها ، مصارف صنعتی،  بالای دکل چراغ راهنمایی در جاده ها ، پارک ها و اتوبان ها مورد استفاده قرار می گیرد . نحوه کار سولار پنل به گونه ای است که آفتاب در آسمان انرژی آن را جذب می کند و در شب استفاده می کند اما اگر آفتاب در آسمان نباشد دیگر انرژی برای جذب کردن وجود ندارد و این عمل فقط و فقط بستگی به نور خورشید دارد . در واقع سولار پنل قدرتمند ترین و مطمئن ترین سیستم نوری خورشید مبتنی بر LED می باشد که مجهز به کنترل کننده هوشمند و سازگار با طبیعت است  و یک تکنولوژی بسیار پیشرفته و ایده جدید برای مصرف کننده که می تواند با به کار گیری آن در جاده ها وبزرگراه ها استفاده و نصب شود که تنها انرژی تابشی خورشید را جذب می کند .

%ق ظ، %21 %533 %1395 ساعت %11:%بهمن

پنل خورشیدی 270 وات YINGLI

نوشته شده توسط

پنل خورشیدی 270 وات YINGLI  :

پنل خورشیدی به عنوان یک منبع بی نظیر شناخته شده که می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی و محیط زیست باشد. پنل خورشیدی از طریق تبدیل نور خورشید به جریان برق مستقیم و از طریق تبدیل برق مستقیم DC به متناوب AC توسط اینورتر و تامین برق مورد نیاز خانه و از طریق  برق اضافی به شبکه انتقال انرژی تولید ،راه اندازی می نماید. بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو نمایندگی رسمی پنل خورشیدی در زمینه سیستم برق خورشیدی با بهترین برند روز دنیا پنل خورشیدی 270 وات YINGLI قابل عرضه می باشد. پنل خورشیدی بی شک برای تولید برق خورشیدی خواهد بود و به عنوان انرژی خورشید، نور و گرمای تولید شده توسط خورشید است. پنل خورشیدی اشاره به منبعی از انرژی دارد که مردم می توانند این انرژی را از خورشید دریافت کنند و بخشی از مردم برای رفع نیازهایشان از این وسیله پرکاربرد استفاده می نمایند.در اصل پایه و اساس پنل خورشیدی نور خورشید را دریافت کرده و در مقابل انرژی برق یا انرژی الکتریکی تولید می کند. پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تراست به این دلیل که سطح آن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد.

کاربرد پنل خورشیدی 270 وات YINGLI :

بهتر است بدانید پنل خورشیدی می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی خورشیدی و محیط زیست و نیروگاهی است و عموما برای مصارف خانگی ، مصارف صنعتی،  مراکز عمومی، کشاورزی ، بالای دکل چراغ راهنمایی در اتوبان ها، پارک ها ، ویلای سقف شیب دار کاربرد داشته باشد و می تواند فقط و فقط بستگی به نور خورشید جهت جذب انرژی خورشید به طور مستقیم با تابش نور خورشید باشد .

مزایای پنل خورشیدی 270 وات YINGLI:

نیاز به مکان کافی برای نصب ، عدم نیاز به سوخت ، سازگاری با محیط زیست، تجدید پذیر بودن پنل خورشیدی، کاهش هزینه برق مصرفی، تعمیر و نگهداری به صورت آسان ، آلودگی صوتی ندارد ، نیاز به نور کافی 

 

%ق ظ، %20 %134 %-2633 ساعت %02:%

رله پیلز(PILZ)

نوشته شده توسط

رله پیلز(PILZ) یک قطعه الکتریکی می باشد که قبلا هم با سیم پیچ ساخته می شده. جریان ورودی را هدایت می کند واین که یک قطعه مفید محسوب می شود. نام های دیگر این دستگاه رله امرجنسی، رله دولد می نامند. رله پیلز بسیار ساده و حساس می باشد و نکته قابل توجه این که مصرف کننده باید با دقت از آن استفاده کند. و در مدارات الکتریکی نقش مهم و کاربرد فراوان دارد. و مورد استفاده از وسایل، دستگاه الکتریکی، کامپیوتربه کار می رود . رله پیلز کاملا جدا از شبکه و دارای توان مشخص که ورودی و خروجی دارند که از اهمیت ویژه ای برخوردار است . سرعت کارکرد بسیار قوی و مقاومی دارد نکته ای که باید به آن توجه شود این که در حین کار کردن با رله اصلا نباید به آن دست زد و غیر قابل متحرک اند.

عملکرد رله پیلز (PILZ):

هنگامی که جریان نسبتا ضعیفی وارد سیم پیچ می شود سیم پیچ وهسته آهنی تبدیل به آهنربا می شود وبعد از غلبه بر فنریت صفحه پلاتین, آن رابه سمت هسته سیم پیچ حرکت داده و موجب اتصال کنتاکت ها به یکدیگر وعبور جریان می شود. در تاسیسات الکتریکی مانند شبکه انتقال انرژی مولدها وترانس ها وتجهیزات واسباب و ادوات دیگر برقی در اثر نقصان عایق بندی ویا ضعف استقامت الکتریکی دینامیکی و الکتریکی در برابر فشارهای ضربه ای پیش بینی نشده و همچنین در اثر بیشتر شدن بیش از اندازه مجاز درجه حرارت خطاهایی شکل می گیرد که برخی سبب قطع انرژی می شود.

رله PILZ چیست؟

رله های ایمنی PNOZ عملکردهای ایمنی مانند E-STOP ، دروازه های ایمنی ، موانع نور ، شبکه های نور ، کنترل های دو دست ، تشک های حساس به فشار ، سرعت ، ایستادن و موارد دیگر را کنترل می کند. رله ایمنی به طور کلی برای ترکیب سوئیچ ها استفاده می شود ، در حالی که رله بیشتر برای اتصال مخاطب استفاده می شود. رله ایمنی مورد حفاظت ایمنی با کنترل توقف اضطراری محقق می شود ، که در آن چندین رله برای کنترل کامل قطع برق یا تاخیر در زمان قطع برق ، حافظه خطا و زنجیره تنظیم مجدد ترکیب شدند. هدف رله های Pilz پایین نگه داشتن خطر برای انسان و ماشین تا حد ممکن است. برای تضمین این حفاظت ، Pilz دهه هاست که در حال تولید رله های ایمنی ابتکاری است که یک میلیون بار در بازار ثابت شده است.

 

 

%ق ظ، %13 %415 %1395 ساعت %08:%آذر

اینورتر کوتک (COTEK)

نوشته شده توسط

اینورتر کوتک (COTEK)

در این بخش به معرفی اینورتر سینوسی کامل و دائم کار به نام اینورتر کوتک (COTEK) سری جدید اینورتر می پردازیم. اینورترکوتک (COTEK) ساخت تایوان یکی از بهترین محصولات شرکت برق و صنعت تیکوا نیرو در مدل های SD ، SP ،SK موجود است. اینورتر COTEK  برای تامین برق خورشیدی ، پمپ آب خورشیدی ، نیروگاه های خورشیدی ، انواع شارژ کنترلر و بسیاری از وسایل برقی مورد نیاز مصرف کنند می باشد. بهتر است بدانید اینورتر کوتک (COTEK) همراه با شارژر باتری عملکردی خاص دارند و به این گونه است که دارای ورودی برق شهر می باشند و از این طریق می توان به وسیله شارژر باتری اتوماتیک که همراه با اینورتر وجود دارد دسترسی به برق شهر داشته باشیم . اینورتر COTEK  کوتک در مدار به صورت دائم و پیوسته خروجی می دهند و برای کار با ابزار توانا و بار حساس ساخته شده که کیفیت و قیمت مناسب آن یاری کننده برای به کار بردن هرچه آسان تر و سریع تر پروژه های مخابراتی می باشد. اینورتر کوتک سری SP  آخرین سری از اینورترهای سینوسی کوتک میباشند. رنج توانی اینورترهای سری SP با مارک COTEK از 200-4000 وات میباشد. طراحی جدید این گونه از اینورترها به این گونه است که رنج ولتاژ ورودی افزایش یافته است و هم چنین می توان ولتاژ خروجی آن را به صورت DIP SWITCH انتخاب نمود. فرکانس خروجی دستگاه از طریق DIP SWITCH قابل تغییر می باشد. اینورتر سینوسی سری SP به اینورترهایی گفته می شود که دارای شکل موج خروجی کاملا سینوسی به همراه TDH کمتر از 3 درصد هستند اینورتر های سری جدید کوتک دارای قابلیت های منحصر به فرد میباشند که اینورتر های برندهای دیگر این قابلیت را ندارند.

 

%ق ظ، %12 %413 %1395 ساعت %08:%آذر

اینورتر سینوسی چیست

نوشته شده توسط

اینورتر سینوسی چیست:

اینورتر سینوسی به نوعی از اینورتر هایی گفته می شود که شکل موج خروجی آن ها مانند برق شهری می باشد از این نوع اینورتر ها در سیستم های خورشیدی و هم چنین تجهیزات مخابراتی استفاده می شود.اینورتر سینوسی مناسب برای دستگاه های حساس و در اثر تغییر ولتاژ ناگهانی می باشد . برای درک بهتر این موضوع می توان به نقطه مقابل این نوع اینورترها که اینورتر شبه سینوسی استفاده می شود اشاره کرد. اینورتر های سینوسی به دلیل فناوری پیشرفته ای که دارند از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند . نام انگلیسی اینورتر سینوسی را puresinewave  می گویند . 

صفحه1 از2

طراحی و پیاده سازی M.A

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد

Search