برق و صنعت تیکوا نیرو

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

%ق ظ، %20 %134 %-2633 ساعت %02:%

رله پیلز(PILZ)

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رله پیلز(PILZ) یک قطعه الکتریکی می باشد که قبلا هم با سیم پیچ ساخته می شده. جریان ورودی را هدایت می کند واین که یک قطعه مفید محسوب می شود. نام های دیگر این دستگاه رله امرجنسی، رله دولد می نامند. رله پیلز بسیار ساده و حساس می باشد و نکته قابل توجه این که مصرف کننده باید با دقت از آن استفاده کند. و در مدارات الکتریکی نقش مهم و کاربرد فراوان دارد. و مورد استفاده از وسایل، دستگاه الکتریکی، کامپیوتربه کار می رود . رله پیلز کاملا جدا از شبکه و دارای توان مشخص که ورودی و خروجی دارند که از اهمیت ویژه ای برخوردار است . سرعت کارکرد بسیار قوی و مقاومی دارد نکته ای که باید به آن توجه شود این که در حین کار کردن با رله اصلا نباید به آن دست زد و غیر قابل متحرک اند.

عملکرد رله پیلز (PILZ):

هنگامی که جریان نسبتا ضعیفی وارد سیم پیچ می شود سیم پیچ وهسته آهنی تبدیل به آهنربا می شود وبعد از غلبه بر فنریت صفحه پلاتین, آن رابه سمت هسته سیم پیچ حرکت داده و موجب اتصال کنتاکت ها به یکدیگر وعبور جریان می شود. در تاسیسات الکتریکی مانند شبکه انتقال انرژی مولدها وترانس ها وتجهیزات واسباب و ادوات دیگر برقی در اثر نقصان عایق بندی ویا ضعف استقامت الکتریکی دینامیکی و الکتریکی در برابر فشارهای ضربه ای پیش بینی نشده و همچنین در اثر بیشتر شدن بیش از اندازه مجاز درجه حرارت خطاهایی شکل می گیرد که برخی سبب قطع انرژی می شود.

رله PILZ چیست؟

رله های ایمنی PNOZ عملکردهای ایمنی مانند E-STOP ، دروازه های ایمنی ، موانع نور ، شبکه های نور ، کنترل های دو دست ، تشک های حساس به فشار ، سرعت ، ایستادن و موارد دیگر را کنترل می کند. رله ایمنی به طور کلی برای ترکیب سوئیچ ها استفاده می شود ، در حالی که رله بیشتر برای اتصال مخاطب استفاده می شود. رله ایمنی مورد حفاظت ایمنی با کنترل توقف اضطراری محقق می شود ، که در آن چندین رله برای کنترل کامل قطع برق یا تاخیر در زمان قطع برق ، حافظه خطا و زنجیره تنظیم مجدد ترکیب شدند. هدف رله های Pilz پایین نگه داشتن خطر برای انسان و ماشین تا حد ممکن است. برای تضمین این حفاظت ، Pilz دهه هاست که در حال تولید رله های ایمنی ابتکاری است که یک میلیون بار در بازار ثابت شده است.

 

 

خواندن 2327 دفعه آخرین ویرایش در %ق ظ، %24 %464 %1399 ساعت %10:%آذر

طراحی و پیاده سازی M.A

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد

Search