برق و صنعت تیکوا نیرو

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

فیوز استوانه ای

فیوز استوانه ای

فیوز های صنعتی هستند که در تجهیزات برق صنعتی مصرف می شوند . فیوز ها جهت حفاظت مدار در برابر هر گونه جریان اضافی می باشند نقش فیوز ها جهت تامین امنیت مدار ها بسیار مهم می باشد فیوز ها دارای ولتاژها، آمپر ها و ابعاد مختلفی می باشند.

فیوز باسمن چیست؟

فیوزهای سری Bussmann با ایجاد حداکثر حفاظت قابل اطمینان در سیستم های قدرت ، نقش عمده ای در تأسیسات صنعتی یا تجاری دارند. این به شما اطمینان می دهد که فیوز تعویض صحیح همیشه نصب شده است و ولتاژ و ردیف های قطع کننده ثابت می مانند. فیوزهای استوانه ای یک وسیله ایمنی الکتریکی کم هزینه است که برای محافظت از مدارها و لوازم الکتریکی استفاده می شود. آنها به شکل استوانه ای هستند و در هر انتها دارای یک نقطه تماس هستند. فیوزهای استوانه ای معمولاً از سرامیک ، شیشه یا چینی ساخته می شوند. یک فیوز نصب شده به درستی به اندازه قطع کننده مدار ایمن است ، اما دلایل زیادی وجود دارد که چرا خانه های ذوب شده می توانند با مشکل روبرو شوند و من در مورد چند مورد از رایج ترین مشکلات بحث خواهم کرد. یک فیوز فقط مقداری از آمپراژ را که برای آن درجه بندی شده است ، کنترل خواهد کرد.

 

 

فیوزهای سری Bussmann با ایجاد حداکثر حفاظت قابل اطمینان در سیستم های قدرت ، نقش عمده ای در تأسیسات صنعتی یا تجاری دارند. این به شما اطمینان می دهد که فیوز تعویض صحیح همیشه نصب شده است و ولتاژ و ردیف های قطع کننده ثابت می مانند. فیوز استوانه ای چیست؟ فیوزاستوانه ای یک عنصر حفاظتی در مدار می باشد که هرگونه اضافه جریانی را که بیشتر از مقدار نوشته شده روی فیوزاستوانه ای باشد تشخیص داده و آنرا سریع قطع میکند . به همین صورت که جریان اضافه موجب تولید گرما در فیوز شده و یک سیم حساس به…

طراحی و پیاده سازی M.A

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد

Search