برق و صنعت تیکوا نیرو

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

اسپارک گپ

اسپارک گپ

در این بخش به معرفی اسپارک گپ یک وسیله برق گیر (spark gaps) که مورد کاربرد در خطوط لوله نفتی و مواد آتشزا با بهترین برند های  ، DEHN و PHOENIX در بازار های جهانی قابل عرضه می باشد .

اسپارک گپ چیست و کجا مورد استفاده قرار می گیرد :

نوعی از سرج ارستر که به آن اسپارک گپ استفاده می شود جهت محافظت از لوله و خطوط انتقال نفت و یا مایعانات آتش زا و گازی مورد استفاده قرار می گیرد . اصلی ترین سرج مورد استفاده در نیروگاه خورشیدی و تابلو AC/DC قبل و بعد از اینورتر متصل به شبکه کلاس C یا کلاس ۲ است. این سرج ارستر قبل از اینورتر به صورت DC و بعد از اینورتر به صورت AC تکفاز یا سه فاز نصب می شود. در برخی موارد که فاصله استرینگ تا اینورتر بیش از ۱۰ متر است، بر روی هر استرینگ ۲ عدد سرج ارستر کلاس C، یکی نزدیک به آرایه پنل ها و دیگری نزدیک اینورتر متصل می شود. بهترین محل برای نصب سرج ارستر نزدیک به تجهیزاتی است که باید محافظت شوند . سرج ارسترها در یک سیستم AC معمولا بین فاز و گراند قرار می گیرند . سرج ارسترها به صورت موازی در سیستم ها نصب می گردند .

 

دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923101
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923100
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923019
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923062
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923061
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923060
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923021
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 923023
دانلود کاتالوگ اسپارک گپ DEHN کد 900230
اسپارک گپ: اسپارک گپ (انگلیسی: Spark gap) دو الکترود فلزی می باشد که با فاصلهٔ مشخص نسبت به یکدیگر قرار گرفته‌اند. این فاصله با توجه به کاربرد می‌تواند از هوا یا گازهای خاص مانند هگزا فلوراید گوگرد پر شده باشد. کاربردها: فشار قوی در کاربردهای فشار قوی شکل الکترودها کروی است. دو دلیل عمدهٔ این ساختار در زیر آمده است یکنواخت بودن میدان الکتریکی بین دو گوی جلوگیری از ایجاد جرقهٔ نامطلوب (زیرا در قسمت‌های نوک تیز شکست زودتر رخ می‌دهد). spark gap مخصوص خطوط لوله نفتی و مواد آتشزا: محافظ اسپارک گپ برای جداسازی اجزای سیستم الکتریکی طراحی شده…

طراحی و پیاده سازی M.A

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد

Search