برق و صنعت تیکوا نیرو

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

پنل خورشیدی شارپ | SHARP

پنل خورشیدی شارپ | SHARP

شارپ سولار، یک شرکت تابعه از شارپ الکترونیک، یک شرکت محصولات انرژی خورشیدی است که متعلق به شرکت شارپ و مستقر در اوزاکا، ژاپن است.

شارپ در سال 1959 با تولید انبوه اولین بار در سال 1963 تحقیق در مورد سلولهای خورشیدی را آغاز کرد. ظرفیت تولید 324 مگاوات در سال 2004 بود. در سال 2010، آنها از نظر درآمد، تولید کننده شماره 1 سلولهای خورشیدی و پنل خورشیدی بودند.

این شرکت ماژول های فیلم نازک و سلول های خورشیدی سیلیکونی مونو و پلی کریستالی تولید می کند.

ماژول های فتوولتائیک (PV)، پنل خورشیدی، شارپ برای بسیاری از کاربردها، از ماهواره تا فانوس دریایی و کاربردهای صنعتی گرفته تا مصارف مسکونی استفاده می شود.

پنل خورشیدی شارپ یک برند معروف دیگر در تیکوا نیرو می باشد. همیشه عملکرد فوق العاده قدرت، ضمانت و ارزش عالی را ارائه می دهند. و دارای 10 سال گارانتی محصول و 25 سال تولید برق را ارائه می دهند و از شهرت قدیمی شارپ پشتیبانی می کنند. پنل خورشیدی SHARP برای سیستم های شبکه های خانگی و تجاری، سیستم های از راه دور صنعتی، سیستم های خانگی از راه دور و برنامه های پشتیبان گیری باتری می نماید. پنل خورشیدی شارپ را در قیمت پایین تخفیف های پایین داریم. پنل خورشیدی با توان 320 وات شارپ با استفاده از…
پنل خورشیدی شارپ (SHARP) یکی از محصولات تیکوا نیرو می باشد که استفاده از انرژی خورشیدی در همه مکان ها موجود است و اما پنل خورشیدی 280 وات SHARP می تواند بالاترین منبع طبیعت قدرت مهار باشد. خورشید انرژی کافی به زمین می فرستد و هر یک ساعت برای دیدار با خواسته انسان به انرژی برای یک سال تمام این منبع فراوان ترین و در دسترس در جهان از انرژی است. با استفاده از فناوری های خورشیدی، شما می توانید انرژی خورشید را مهار و تبدیل پشت بام خود را به یک نیروگاه کنید. فرآیند تولید پنل خورشیدی ما این…

طراحی و پیاده سازی M.A

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد

Search