برق و صنعت تیکوا نیرو

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

اینورتر صنعتی DIC

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

اینورترهای صنعتی برای مقابله با بارهای سنگین به صورت روزانه طراحی شده اند. دامنه عملکرد این اینورترها گسترده تر است ، به این معنی که آنها از پس دمای سردتر و گرمای بیشتری برمی آیند. آنها در همه بخشهایی که نیاز به پشتیبان گیری برق دارند مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند ارتباطات از راه دور ، تولید ، ساختمانهای تجاری ، بیمارستانها ، مراکز خرید و غیره. اساساً ، آنها در سناریوهایی استفاده می شوند که بار غیر بحرانی وجود دارد. 

ویژگیاینورترهای DIC POWER سری Industrial D:

برترین محصول برای برق اضطراری و روشنایی ویلاها و حسینیه ها می توان استفاده کرد.

ویژگی های اینورتر DIC POWER سری Industrial D :

این نوع از اینورتر برای تامین برق روشنایی مراکز تجاری، ویلاها و ساختمان ها عالی بوده و از مزایای اینورترهای صنعتی DIC POWER می توان به کاربری آسان و راحت، کوچک و توانا بودن و تحویل به موقع و سریع کالا اشاره داشت. اینورترهای سری D ساخت DIC POWER در توان های 500 وات الی 3000 وات و ولتاژهای ورودی 12/24 موجود است.

اینورتر صنعتی چیست؟

اهمیت و مزایای اینورترهای صنعتی، نیروگاه یک نیاز اساسی صنایع است. اینورتر یک تجهیزات مستقل است که ولتاژ DC را به ولتاژ AC تبدیل می کند. در برنامه های مختلفی مانند UPS ، کنترل کننده های سرعت ، موتورهای الکتریکی و غیره استفاده می شود. اینورترها نقشی اساسی در هر سیستم انرژی خورشیدی دارند و غالباً مغز یک پروژه در نظر گرفته می شوند ، خواه یک سیستم مسکونی 2 کیلووات باشد یا یک نیروگاه برق 5 مگاواتی. عملکرد اصلی اینورتر ،معکوس کردن جریان مستقیم (DC) خروجی به جریان متناوب (AC) است. اینورتر یا همان درایور AC وسیله ایست که در جهت کنترل الکترو موتور های جریان متناوب AC مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مهمترین پارامترها در سرعت کار این دستگاه ها فرکانس ولتاژ ورودی میباشد که تغییر آن جهت تنظیم سرعت به عهده اینورتر می باشد.

 

دانلود کاتالوگ اینورتر صنعتی DIC مدل D500C

 

دانلود کاتالوگ اینورتر صنعتی DIC مدل D1000C

 

دانلود کاتالوگ اینورتر صنعتی DIC مدل D2000C

 

دانلود کاتالوگ اینورتر صنعتی DIC مدل D3000C

طراحی و پیاده سازی M.A

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد

Search