برق و صنعت تیکوا نیرو

تیکوا نیرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

پنج شنبه, 21 بهمن 1395 ساعت 11:48

پنل خورشیدی 270 وات YINGLI

نوشته شده توسط

پنل خورشیدی 270 وات YINGLI  :

پنل خورشیدی به عنوان یک منبع بی نظیر شناخته شده که می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی و محیط زیست باشد. پنل خورشیدی از طریق تبدیل نور خورشید به جریان برق مستقیم و از طریق تبدیل برق مستقیم DC به متناوب AC توسط اینورتر و تامین برق مورد نیاز خانه و از طریق  برق اضافی به شبکه انتقال انرژی تولید ،راه اندازی می نماید. بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو نمایندگی رسمی پنل خورشیدی در زمینه سیستم برق خورشیدی با بهترین برند روز دنیا پنل خورشیدی 270 وات YINGLI قابل عرضه می باشد. پنل خورشیدی بی شک برای تولید برق خورشیدی خواهد بود و به عنوان انرژی خورشید، نور و گرمای تولید شده توسط خورشید است. پنل خورشیدی اشاره به منبعی از انرژی دارد که مردم می توانند این انرژی را از خورشید دریافت کنند و بخشی از مردم برای رفع نیازهایشان از این وسیله پرکاربرد استفاده می نمایند.در اصل پایه و اساس پنل خورشیدی نور خورشید را دریافت کرده و در مقابل انرژی برق یا انرژی الکتریکی تولید می کند. پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تراست به این دلیل که سطح آن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد.

کاربرد پنل خورشیدی 270 وات YINGLI :

بهتر است بدانید پنل خورشیدی می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی خورشیدی و محیط زیست و نیروگاهی است و عموما برای مصارف خانگی ، مصارف صنعتی،  مراکز عمومی، کشاورزی ، بالای دکل چراغ راهنمایی در اتوبان ها، پارک ها ، ویلای سقف شیب دار کاربرد داشته باشد و می تواند فقط و فقط بستگی به نور خورشید جهت جذب انرژی خورشید به طور مستقیم با تابش نور خورشید باشد .

مزایای پنل خورشیدی 270 وات YINGLI:

نیاز به مکان کافی برای نصب ، عدم نیاز به سوخت ، سازگاری با محیط زیست، تجدید پذیر بودن پنل خورشیدی، کاهش هزینه برق مصرفی، تعمیر و نگهداری به صورت آسان ، آلودگی صوتی ندارد ، نیاز به نور کافی 

 

شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 13:19

رله پیلز(PILZ)

نوشته شده توسط

رله پیلز(PILZ) یک قطعه الکتریکی می باشد که قبلا هم با سیم پیچ ساخته می شده. جریان ورودی را هدایت می کند واین که یک قطعه مفید محسوب می شود. نام های دیگر این دستگاه رله امرجنسی، رله دولد می نامند. رله پیلز بسیار ساده و حساس می باشد و نکته قابل توجه این که مصرف کننده باید با دقت از آن استفاده کند. و در مدارات الکتریکی نقش مهم و کاربرد فراوان دارد. و مورد استفاده از وسایل، دستگاه الکتریکی، کامپیوتربه کار می رود . رله پیلز کاملا جدا از شبکه و دارای توان مشخص که ورودی و خروجی دارند که از اهمیت ویژه ای برخوردار است . سرعت کارکرد بسیار قوی و مقاومی دارد نکته ای که باید به آن توجه شود این که در حین کار کردن با رله اصلا نباید به آن دست زد و غیر قابل متحرک اند . 

عملکرد رله پیلز (PILZ): 

هنگامی که جریان نسبتا ضعیفی وارد سیم پیچ می شود سیم پیچ وهسته آهنی تبدیل به آهنربا می شود وبعد از غلبه بر فنریت صفحه پلاتین, آن رابه سمت هسته سیم پیچ حرکت داده و موجب اتصال کنتاکت ها به یکدیگر وعبور جریان می شود. در تاسیسات الکتریکی مانند شبکه انتقال انرژی مولدها وترانس ها وتجهیزات واسباب و ادوات دیگر برقی در اثر نقصان عایق بندی ویا ضعف استقامت الکتریکی دینامیکی و الکتریکی در برابر فشارهای ضربه ای پیش بینی نشده و همچنین در اثر بیشتر شدن بیش از اندازه مجاز درجه حرارت خطاهایی شکل می گیرد که برخی سبب قطع انرژی می شود.

شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 08:58

اینورتر کوتک (COTEK)

نوشته شده توسط

اینورتر کوتک (COTEK)

در این بخش به معرفی اینورتر سینوسی کامل و دائم کار به نام اینورتر کوتک (COTEK) سری جدید اینورتر می پردازیم. اینورترکوتک (COTEK) ساخت تایوان یکی از بهترین محصولات شرکت برق و صنعت تیکوا نیرو در مدل های SD ، SP ،SK موجود است. اینورتر COTEK  برای تامین برق خورشیدی ، پمپ آب خورشیدی ، نیروگاه های خورشیدی ، انواع شارژ کنترلر و بسیاری از وسایل برقی مورد نیاز مصرف کنند می باشد. بهتر است بدانید اینورتر کوتک (COTEK) همراه با شارژر باتری عملکردی خاص دارند و به این گونه است که دارای ورودی برق شهر می باشند و از این طریق می توان به وسیله شارژر باتری اتوماتیک که همراه با اینورتر وجود دارد دسترسی به برق شهر داشته باشیم . اینورتر COTEK  کوتک در مدار به صورت دائم و پیوسته خروجی می دهند و برای کار با ابزار توانا و بار حساس ساخته شده که کیفیت و قیمت مناسب آن یاری کننده برای به کار بردن هرچه آسان تر و سریع تر پروژه های مخابراتی می باشد. اینورتر کوتک سری SP  آخرین سری از اینورترهای سینوسی کوتک میباشند. رنج توانی اینورترهای سری SP با مارک COTEK از 200-4000 وات میباشد. طراحی جدید این گونه از اینورترها به این گونه است که رنج ولتاژ ورودی افزایش یافته است و هم چنین می توان ولتاژ خروجی آن را به صورت DIP SWITCH انتخاب نمود. فرکانس خروجی دستگاه از طریق DIP SWITCH قابل تغییر می باشد. اینورتر سینوسی سری SP به اینورترهایی گفته می شود که دارای شکل موج خروجی کاملا سینوسی به همراه TDH کمتر از 3 درصد هستند اینورتر های سری جدید کوتک دارای قابلیت های منحصر به فرد میباشند که اینورتر های برندهای دیگر این قابلیت را ندارند.

 

جمعه, 12 آذر 1395 ساعت 08:55

اینورتر سینوسی چیست

نوشته شده توسط

اینورتر سینوسی چیست:

اینورتر سینوسی به نوعی از اینورتر هایی گفته می شود که شکل موج خروجی آن ها مانند برق شهری می باشد از این نوع اینورتر ها در سیستم های خورشیدی و هم چنین تجهیزات مخابراتی استفاده می شود.اینورتر سینوسی مناسب برای دستگاه های حساس و در اثر تغییر ولتاژ ناگهانی می باشد . برای درک بهتر این موضوع می توان به نقطه مقابل این نوع اینورترها که اینورتر شبه سینوسی استفاده می شود اشاره کرد. اینورتر های سینوسی به دلیل فناوری پیشرفته ای که دارند از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند . نام انگلیسی اینورتر سینوسی را puresinewave  می گویند . 

پنج شنبه, 11 آذر 1395 ساعت 08:14

برق گیر

نوشته شده توسط

برق گیر به 2 نوع اولیه و ثانویه تقسیم می شوند. در این مقاله سعی داریم که بیشتر به برق گیر های نوع اولیه بپردازیم . برق گیر نوع اولیه، به برق گیری گفته می شود که اولین برخورد در اثر برخورد صاعقه با زمین دارند. معمولا برق گیرها را در بالاترین نقطه ساختمان از سطح زمین نصب می کنند . برق گیر به صورت میله ای می باشند و ولتاژ جریان مازاد وارد شده به سیستم را که در اثر برخورد صاعقه می باشد،  به زمین و یا ارت تزریق می کند. جنس میله های برق گیر از نوع مس می باشد هم چنین در سیستم های برق گیر ساختمان ها از کابل مسی یا صفحه مسی استفاده می شود . جهت نصب صفحه مسی و میله مسی معمولا گودالی به اندازه ی عمق 2 متر حفر می کنند و برای کاهش مقاومت زمین در آن از بن تونیت استفاده می شود.

شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 13:26

ارستر فتوولتاییک چیست

نوشته شده توسط

ارستر فتوولتاییک چیست:

ارستر فتوولتاییک نوعی از ارستر می باشد که جهت حفاظت سیستم خورشیدی در مقابل ولتاژ ناگهانی وارد شده به سیستم مورد استفاده قرار می گیرد این ولتاژ ناگهانی که به سیستم خورشیدی وارد می شود می تواند در اثر برخورد صاعقه یا رعد و برق باشد به ارستر فتوولتاییک ، ارستر خورشیدی و ارستر DC نیز گفته می شود . 

محل نصب ارستر فتوولتاییک :

ارستر های DC را بعد از پنل خورشیدی و قبل از اینورتر در تابلو برق DC نصب می کند ارسترها به صورت موازی در تابلو برق های برق نصب می شود . 

ارستر های خورشیدی :

از انواع ارستر DC می توان به ارستر کلاس B ، کلاس C ، کلاس B+C استفاده کرد که  بیشترین مورد استفاده را ، ارستر کلاس C در سیستم خورشیدی دارند .

 

جمعه, 05 آذر 1395 ساعت 12:28

ارستر

نوشته شده توسط

بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو قصد دارد شما را با بهترین وسیله برقی به نام ارستر (برق گیر) آشنا نماید . با توجه به تجهیزات حساس و دقیق ، ارستر یک حرکت و انتخاب هوشمندانه و گزینه ای مناسب به سمت شبکه برق می باشد .سرج ارستر برای حفاظت تجهیزات الکتریکی  در برابر اضافه ولتاژ بیش از حد ناشی، در مقابل رعد و برق جریان خروجی و به عنوان حفاظت ثانویه در سیستم ، در برابر صاعقه  وسیله ایمن و پیشرفته و محافظتی خواهد بود .  تیکوا نیرو بر پایه نوآوری تاسیس گردیده و با برخورداری از نیرو های کارامد با بهترین برند روز دنیا میتواند گزینه ای مناسب برای وسیله برقی باشد . 

انواع ارستر :

ارستر کلاس B

ارستر کلاس C

ارستر کلاس D

ارستر کلاس B+C

ارستر کلاس C+D

ارستر دیتا و مخابراتی 

ارستر فتوولتاییک

شمارنده صاعقه

سرج ارستر DC

 

شارژر باطری اتوماتیک 30 آمپر - 24 ولت ساخت تایوان با مارک link champ و انواع سوئیچینگ اتوماتیک باطری می باشد و شما مصرف کننده می توانید با مارک لینک چامپ یک سری از تجهیزات برقی را برای مصرف کننده کارکرد دارد  استفاده نمایید .کارکردی که دارد تمام اتوماتیک بوده جهت باتری های ماشین ،باتری خشک ، خروج تثبیت شده و ایزوله برق شهر ، باتری اتمی ، باتری تر و باتری ژل می باشد و مناسب جهت باطری های 4.5 آمپر تا 500 آمپر ساعت دارای خروجی USB و قابلیت انتخاب جریان شارژ هست .

 

 دانلود کاتالوگ شارژر باتری AD-30A/24

شرکت بازرگانی فنی و مهندسی تیکوا نیرو بزرگ ترین و قوی ترین بازرگانی در زمینه فروش شارژر  باطری اتوماتیک با بهترین برند روز دنیا INTELLIGENT با قیمت و کیفیت بالا در سایت تیکوا نیرو می باشد . شارژر باطری اتوماتیک 50 آمپر 12 ولت ساخت تایوان با مارک لینک چامپ دارای انواع سوئیچینگ اتوماتیک باطری است و شما مصرف کننده با مارک لینک چامپ می توانید یک سری از تجهیزات برقی را برای مصرف کننده کارکرد دارد جهت باتری های ماشینی ، باتری خشک، خروج تثبیت کننده و ایزوله برق شهر استفاده نمایید . شارژر باطری کاربرد بسیار بالایی در قطع کن اتوماتیک شارژ دارد و کارکرد اتصال شارژ باطری معکوس آن دارد انجام می دهد . یک خصوصیتی که دارد در برابر فیوز محافظ بوده و در مقابل اضافه بار باتری کارکرد دارد . بهتر است بدانید شارژر باتری اتوماتیک مناسب جهت باتری های ماشینی ، باتری خشک ، باتری سیلد اسید ، باتری ژل و دارای شارژر سه حالت تمام اتوماتیک ، توسط شارژر باطری سوئیچینگ به صورت متوسط مناسب جهت باتری مورد استفاده برای مصرف کنندگان می باشد .

کاربرد شارژر باتری اتوماتیک مدل  AD-50A/12 :

شارژر باطری دارای قطع کن اتوماتیک شارژ 

دارای کارکرد اتصال شارژ باطری معکوس آن 

شارژ باطری اتوماتیک دارای مجهز به محافظت

راه اندازی فن به صورت اتوماتیک 

دارای محافظت ولتاژ بیش از حد

دارای محافظت اتصال معکوس

مناسب جهت باتری های 7/5 ساعت تا 500 آمپر ساعت

دارای چهار حالت LED

دانلود کاتالوگ شارژر باطری AD-50A/12

بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو بزرگ ترین وارد کننده شارژر باطری اتوماتیک برندLINK   CHAMP  در ایران می باشد. تیکوا نیرو بر پایه نوآوری و تکنولوژی تاسیس گردیده است و هم چنین گارانتی کیفیت محصولات از موارد مورد تاکید این شرکت می باشد و قصد دارد شما را با یک  وسیله برقی به نام شارژر باطری اتوماتیک که  از لحاظ فنی می تواند برای مصرف کنندگان دستگاه برقی بسیار مفیدی باشد آشنا نماید. یکی از مزایا آن دارای فیوز محافظ قوی ، محافظت درمقابل اتصال کوتاه، وجود قطع کن خودکار و شامل 6 آمپر – 10 آمپر – 12 آمپر – 20 آمپر – 30 آمپر – 50 آمپر و با 12 و  24  ولت موجود می باشد . 

کاربرد شارژر باطری اتوماتیک مدل  AD-20A/12 :

دارای 20 آمپر 12 ولت 

حالت شارژر باتری به صورت شارژ جریان فول و نیمه 

مناسب جهت باتری های 60 آمپر ساعت تا 2000 آمپر ساعت دارای خروجی USB

دارای ولتاژ ورودی 260- 190 ولت 

بالاترین جریان شارژ 10 آمپر 

راه اندازی فن به صورت اتوماتیک 

دارای چهار حالت LED

دارای محافظت دما 

دارای محافظت ولتاژ بیش از حد

دانلود کاتالوگ شارژر باطری - AD-20A/12

طراحی و پیاده سازی وبیگو

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد