برق و صنعت تیکوا نیرو

تیکوا نیرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

اینورتر متصل به شبکه چیست ؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اینورتر متصل به شبکه به اینورترهایی گفته می شود که امکان متصل کردن پنل های خورشیدی به صورت مستقیم به خود اینورتر متصل به شبکه و هم چنین از طرفی دیگر وصل کردن اینورتر به صورت مستقیم به برق شهری.
اینورتر متصل به شبکه این توانایی را به می دهند که بتوانیم برق تولیدی از انرژی خورشیدی را مستقیما به برق شهری تزریق نماییم. اینورتر متصل به شبکه تفاوت های بسیار زیادی با اینورتر مستقل از شبکه دارند.

اینورتر متصل به شبکه به 3 دسته تقسیم می شود:
اینورتر متصل به شبکه تک فاز
اینورتر متصل به شبکه سه فاز
اینورتر متصل به شبکه سانترال و یا مرکزی

اینورتر متصل به شبکه تک فاز:
اینورتر متصل به شبکه تک فاز، جهت سیستم های خورشیدی که نیاز به تولید برق صنعتی تک فاز می باشند هستند. این نوع اینورترها، برقی تک فاز تولید می کنند و معمولا ولتاژ ورودی این اینورترها از 120 ولت – 600 ولت می باشند.
اینورتر متصل به شبکه سه فاز:
اینورتر متصل به شبکه سه فاز، به اینورترهایی گفته می شود که برق خروجی آن ها سه فاز می باشد . هم چنین به اینورترهای متصل به شبکه اینورترهای تزریق به شبکه نیز گفته می شود. ولتاژ ورودی اینورترهای سه فاز از 300 ولت- 1000 ولت می باشد. جهت راه اندازی اینورترهای متصل به شبکه و سیستم های خورشیدی متصل به شبکه بهتر است از پنل خورشیدی بالا مانند 250 وات و یا 300 وات استفاده نمود.
اینورتر متصل به شبکه سانترال:
اینورتر متصل به شبکه سانترال اینورترهای سه فازی هستند که توان های آن ها از 500 کیلو وات به بالا می باشند . این نوع اینورترها معمولا در مزرعه های خورشیدی مورد استفاده قرار می گیرند.

طراحی و پیاده سازی وبیگو

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد