برق و صنعت تیکوا نیرو

تیکوا نیرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

سرج ارستر کلاس C کد 5094560 OBO

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در انتخاب و نصب سرج ارستر نکاتی وجود دارد عبارتند از:
1- اغلب سرج ارسترهای تولید شده توسط شرکت های معتبر، به طور ماژولار هستند و از دو قطعه پایه و ماژول حفاظتی ساخته می شود. ماژول حفاظتی به صورت خشابی از پایه خارج شده یا به آن وارد می شود. هرچند در اغلب ظرفیتهای ضربه، پایه و ماژول حفاظتی یکپارچه بوده و مورد جداسازی نیستند.

2- ممکن است یک سرج ارستر زمان کوتاه دوام داشته باشد و یا چندین سال در یک تابلو برق مشغول حفاظت از مدارهای الکتریکی و تجهیزات برقی باشد. طول عمر برقگیر بستگی مستقیم به تعداد و قدرت صاعقه ها یا ضربات اضافه ولتاژهای حاصل از سوئیچینگ در شبکه دارد.

3- ماژول حفاظتی سرج ارستر به طور کشویی خارج می شود، تعویض این قطعه بدون تغییر در سیم کشی یا شکل تابلو و بسرعت انجام پذیر است.  تقریبا" تمامی قیمت یک سرج ارستر متعلق به ماژول حفاظتی است و پایه چندان ارزشی ندارد.
4- بر روی سرج ارستر یک نمایشگر سبز رنگ وجود دارد که نشان دهنده سلامت قطعه است. پس از کهنه شدن و از بین رفتن سرج ارستر، این نشانگر به قرمز تغییر رنگ داده که زمان تعویض آن میباشد.
5- تعداد کمی از برقگیرها دارای کنتاکت کمکی می باشند که بر روی پایه آنها نصب است در هنگام فرسوده شدن کامل سرج ارستر و تغییر رنگ نشان دهنده به قرمز، کنتاکت کمکی بسته شده و مدار هشداری را فعال می کند. به این ترتیب امکان مونیتور کردن شرایط از راه دور نیز مهم است. شرکت ابو- بترمن آلمان نوعی ماژول آلارم نیز طراحی کرده است که بلافاصله پس از از کارافتادن سرج ارستر آژیر می کشد.

بازرگانی تیکوا نیرو دارای نمایندگی انحصاری شرکت ابو بترمن (OBO Bettermann) و نماینده شرکت Iskra و نماینده شرکت DEHN می باشد در زمینه فعالیت خرید، فروش، مشاوره وپخش تجهیزات صنعتی و سرج ارستر و برقگیر از جمله کلاس B نوع I، کلاس ترکیبی B+C، کلاس C نوع II، کلاس ترکیبی C+D نوع II+III، کلاس D نوع III، باتری های خورشیدی، خطوط تلفن، کابل کواکسیال، کابل شبکه، بریر ضد انفجار، شبکه دیتا، اسپارک گپ، کوپلاژ سیستم های ارتینگ مجزا و مختلف، شمارنده های برقگیر و صاعقه گیر، رله های اندازه گیری مقاومت زمین، ترمینال ارت یا ترمینال بار ... فعالیت می کند.

 

محصولات ابوبترمن شامل:

برقگیر، سرج ارستر، صاعقه گیر، و تجهیزات وابسته
برقگیر، سرج ارستر، صاعقه گیر، کف خواب ابو
جعبه تقسیم، جعبه کف خواب، گلند
ساپورت کابل، داکت، کانال، سینی، لوله، اتصالات،...
کف کاذب
لوازم حفاظت از تجهیزات الکتریکی و سیم کشی در مقابل آتش سوزی و سوختگی

 

 

دانلود کاتالوگ ارستر OBO کلاس C کد 5094560

طراحی و پیاده سازی ماهان تکنولوژی

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد