برق و صنعت تیکوا نیرو

تیکوا نیرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

پنل خورشیدی 150 وات مارک ZYTECH

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پنل خورشیدی در حقیقت این صفحات سولار نوعی مبدل انرژی هستند که نوعی انرژی را به نوعی انرژی تبدیل می کند. شما با سلول خورشیدی می توانید به راحتی انرژی خورشید را به برق DC تبدیل کنید . صفحه سولار از کنار هم قرار گرفتن سلول های خورشیدی به وجود می آید این صفحات خورشیدی کوچک از ترکیبات نیمه هادی تشکیل شده اند که تابش نور خورشید را به الکتریسیته تبدیل می کند. و هم چنین به شبکه نیز متصل نمی شود که بیشتر برای راه اندازی چراغ راهنمایی و رانندگی و روشنایی باغ ها و روشنایی شهری و غیره استفاده می شوند . پنل خورشیدی کوچک اولین جزتشکیل تشکیل دهنده سیستم های تولید برق از طریق نور خورشید می باشد که باید حتما نور خورشید به صورت مستقیم به سلول های این صفحات کوچک خورشیدی بتابد تا آن سلول ها انرژی نور خورشید را به انرژی الکتریسیته یعنی برق تبدیل کنند که این نوع پنل ها درانواع و وات های مختلفی هستند  وهمچنین این نوع صفحات فتوولتاییک کوچک برای پک های خورشیدی و عشایری بیشترین استفاده را دارند . 

انواع پنل خورشیدی قابل اجرا (SOLAR PANEL) :

سیستم خورشیدی فتوولتاییک براساس نحوه استفاده به 2 صورت متصل به شبکه  

(ON GRID) و مستقل از شبکه (OFF GRID) تسیم بندی می شوند:

1- کاربرد دسته اول (ON GRID) بیشتر در مناطق شهری و نزدیک به شبکه برق استفاده می شود از مزایای آن کاهش مصرف برق بوده و می تواند نیاز به انرژی را تاحد قابل قبولی در ساعات روز برآورده کند.

2- دسته دوم (OFF GRID) بیشتر در مناطق دور از شهر یا دور از شبکه برق کاربرد داشته و به طور کاملا مستقل در طول شبانه روز وظیفه تامین برق را به عهده دارد.

دانلود کاتالوگ پنل خورشیدی 150 وات ZYTECH 

اطلاعات تکميلي

  • توان: 150W
  • مدل: ZT-150
  • بازدهی: 18%
  • ولتاژ: 12-24V
  • تکنولوژی: Poly

طراحی و پیاده سازی ماهان تکنولوژی

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد