برق و صنعت تیکوا نیرو

تیکوا نیرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

Super User2

Super User2

سه شنبه, 18 خرداد 1395 ساعت 01:26

فروش پنل خورشیدی

شرکت تیکوا نیرو بزرگترین نمایندگی رسمی فروش پنل خورشیدی و واردات پنل خورشیدی را به صورت مستقیم انجام می دهد و با بهترین برند های روز دنیا و هوشمند برند ZYTECH، YINGLI در اختیار مصرف کننده می باشد. تیکوا نیرو ارائه دهنده برترین برندهای پنل خورشیدی از نظر کیفیت و بازدهی تولید برق خورشیدی است برای دریافت کاتالوگ فروش پنل خورشیدی با ما در تماس باشید. پنل خورشیدی از صفحه فتوولتاییک از جنس سیلیکون ساخته شده وبا در کنار هم قرار دادن چند سلول خورشیدی قرار می گیرند.  در اصل پایه و اساس پنل خورشیدی نور خورشید را دریافت کرده و در مقابل انرژی برق یا انرژی الکتریکی تولید می کند. شرکت تیکوا نیرو واردات پنل خورشیدی را به صورت مستقیم انجام می دهد واستانداردهای لازم برای فروش پنل خورشیدی در نظر گرفته است.

فروش پنل خورشیدی زایتک (ZYTECH)در وات های:

5 وات ،10 وات ، 20 وات، 30 وات، 60 وات ، 80 وات ، 100 وات ،150 وات ، 200 وات ، 250 وات

فروش پنل خورشیدی زایتک (ZYTECH) در مدل های:

ZT05-18-P ، ZT10-18-P ، ZT20-18-P، ZT30-18-P ، ZT100-18-P ، ZT150-30-P ، ZT200-30-P ،T200-30-P

، ZT60-18-P ، ZT80-18-P ، ZT250-30-P

فروش پنل خورشیدی ینگلی (YINGLI) دروات های:

150 وات ،200 وات ، 250 وات ،270 وات ، 300 وات

یکشنبه, 09 خرداد 1395 ساعت 18:18

پنل خورشیدی کوچک

پنل خورشیدی کوچک

پنل خورشیدی کوچک پرمصرف ترین پنل در ابعاد مختلف می باشد که کاربردهای فراوانی در مکان های مختلف دارد اعم از در اتوبان ها ، بالا دکل چراغ راهنمایی ، ویلا سقف شیب دار . پنل خورشیدی مهم ترین سیستم انرژی خورشید است که برای تولید برق خورشیدی مورد استفاده است . پنل خورشیدی کوچک (صفحه سولار) جز تشکیل دهنده تولید برق است که کار اصلی آن با سری موازی کردن پنل ها ولتاژ ثابت می ماند و جریان خروجی پنل ها افزایش پیدا می کند و مناسب برای روشنایی خورشیدی تا پنل خورشیدی توان بالا مناسب برای تولید برق خورشیدی خانگی برای مصارف نیروگاهی . پنل خورشیدی کوچک برای راه اندازی نیروگاه خورشیدی مقرون به صرفه است به دلیل این که قابلیت راه اندازی با هر سرمایه ای را دارد و هزینه ها کلا صرفه جویی می شود و در ابعاد های 5 وات ، 10 وات ،20 وات ، 30 وات خواهد بود .

انواع پنل خورشیدی از لحاظ شکل ظاهری :

پنل خورشیدی مونو کریستال (MONO CRYSTALLINE)

پنل خورشیدی پلی کریستال (POLY CRYSTALLINE)

پنل خورشیدی مونو کریستال از جنس سیلیکون بزرگ به قطعات کوچک تر است که با کنار هم قرار گرفتن تعدادی سلول خورشیدی، پنل خورشیدی مونو کریستال ساخته می شود و در اندازه های کوچک و دارای راندمان بالا نسبت به پلی کریستال بهره مند است . پنل خورشیدی پلی کریستال از چندین کریستال در یک سلول ساخته شده است و اصولا سطح پنل خورشیدی پلی کریستال روشن تر است و مناسب تر از پنل خورشیدی مونو کریستال می باشد و انرژی خورشید کمتری را جذب می کند . اصلی ترین جز مهم پنل خورشیدی در ابعاد کوچک نسبت به شکل سلول خورشیدی و  توان مصرفی و وات مصرفی بستگی دارد. تیکوا نیرو بزرگ ترین دریافت کننده در زمینه پنل خورشیدی در ابعاد کوچک برند ZYTECH دریافت نمایید. 

شنبه, 08 خرداد 1395 ساعت 05:51

پنل خورشیدی خانگی

پنل خورشیدی مورد استفاده در یک خانه :

پنل خورشیدی به عنوان یک منبع نورانی و برقی انرژی تولید می کند و در زمینه محیط زیست کاربردهای فراوانی را دارا می باشد. اینورتر متصل به شبکه (ON GRID) در سیستم متصل به شبکه (ON GRID) برق تولید شده از انرژی خورشید به شبکه برق سراسری تزریق می شود یعنی به صورت برق تولید شده و پس از تبدیل شدن به اینورتر متصل به شبکه و استفاده از کنتورهای مخصوص به شبکه برق سراسری تزریق می شود. برای پنل خورشیدی خانگی در صورت نیاز 1- تبدیل نور خورشید به جریان برق مستقیم توسط پنل های خورشیدی 2- تبدیل برق مستقیم (DC) به متناوب (AC) توسط اینورتر 3- تامین برق مورد نیاز 4- تزریق برق اضافی به شبکه انتقال ضروری و با اهمیت خواهد بود . اینورتر منفصل از شبکه (OFF GRID) برق تولید شده از پنل خورشیدی، وارد باتری شده و در آن ذخیره می گردد و سپس برق ذخیره شده در باتری ، بعد از تبدیل شدن به برق متناوب توسط اینورتر منفصل به شبکه (OFF GRID) وارد برق خانه می باشد. یکی از مهم ترین اصل پنل خورشیدی مورد استفاده در خانه ها وات مصرفی می باشد که در وات های 90 وات- 100 وات- 200 وات – 250 وات – 300 وات مورد نیاز است. اصولا برای استفاده پنل خورشیدی در خانه ها مونو کریستال بهتر از استفاده شود و پنل خورشیدی مونو کریستال دارای راندمان بالایی نسبت به پنل خورشیدی پلی کریستال دارد و هم چنین بستگی به میزان مصرف انرژی پنل دارد و برق خورشیدی مهم ترین مزیت آن در کاهش مصرف برق در لامپ ها خواهد بود .

تاثیری گذاری پنل خورشیدی در منازل:

اگر چه موقعیت قرارگیری خانه به شکلی نباشد که شش ساعت در طول روز در معرض تابش خورشید قرار نداشته باشد ، این خانه انرژی خورشیدی کافی نخواهد داشت و علاوه براین خورشید در برخی مناطق قوی تر از مناطق دیگر است. فناوری انرژی خورشید امروزه موثرترو کم هزینه تر شده است . پنل خورشیدی می تواند تحت شرایط ایده آل  قدری الکتریسیته تولید کند که هم انرژی روشنایی داخل خانه و هم لوازم الکتریکی داخل خانه فعال شده و از سوی دیگر سیستم گرمایشی و سرمایشی آن نیز از همین انرژی بهره ببرد. میزان تاثیر گذاری پنل خورشیدی به موقعیت خانه بستگی دارد و پنل خورشیدی باید در طرفی از خانه نصب شود که در معرض بیشترین میزان تابش باشد .

سه شنبه, 04 خرداد 1395 ساعت 16:23

پنل خورشیدی برای تولید برق

پنل خورشیدی برای تولید برق

پنل خورشیدی یکی از مهم ترین ویژگی آن تولید برق است منبع اصلی انرژی نور خورشیدی میزان کیفیت تابش به وضعیت جوی مرتب است . پنل خورشیدی به طور اساسی انرژی نور خورشید را مستقیما به برق تبدیل می شود. انسان با پیشرفت در زمینه های مختلف می تواند کارکردی با پنل خورشیدی داشته باشد . در اصل پنل خورشیدی انرژی نورانی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل می نماید که در نهایت برای تولید برق و از جنس سیلیکون خواهد بود . پنل خورشیدی ساخته شده از ویفر سیلیکون که کاربرد بسیاری دارند و سلول های تکی برای فراهم کردن توان لازم دستگاه کوچک تر می باشد. از آن جا که یک صفحه خورشیدی مقدار محدودی انرژی تولید می کند به همین دلیل تاسیسات شامل چند صفحه خورشیدی هستند این صفحات فتوولتاییک یا سولار (SOLAR) شناخته می شود.

انواع پنل خورشیدی قابل اجرا (SOLAR PANEL) :

سیستم خورشیدی فتوولتاییک براساس نحوه استفاده به 2 صورت متصل به شبکه (ON GRID) و مستقل از شبکه (OFF GRID) تسیم بندی می شوند:

1- کاربرد دسته اول (ON GRID) بیشتر در مناطق شهری و نزدیک به شبکه برق استفاده می شود از مزایای آن کاهش مصرف برق بوده و می تواند نیاز به انرژی را تاحد قابل قبولی در ساعات روز برآورده کند.

2- دسته دوم (OFF GRID) بیشتر در مناطق دور از شهر یا دور از شبکه برق کاربرد داشته و به طور کاملا مستقل در طول شبانه روز وظیفه تامین برق را به عهده دارد.

پنل خورشیدی برای تولید برق در ایران:

پنل خورشیدی به عنوان یک سیستم برق رسانی برای تولید برق در پروژه های خورشیدی از چنین سیستم هایی استفاده شده است . شرکت تیکوا نیرو می تواند پنل خورشیدی برای تولید برق با برندهای معتبر هم چنین ساخت وراه اندازی آن برای استفاده از پشت بام خانه ها ، مراکز صنعتی و جاده ها و بالای دکل چراغ راهنمایی و استفاده های دیگری دارند می توانید به سایت تیکوا نیرو مراجعه نمایید. هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه پنل خورشیدی می توانید به سایت تیکوا نیرو قسمت مقالات مراجعه نمایید.

جمعه, 31 ارديبهشت 1395 ساعت 21:47

طراحی سیستم خورشیدی - پمپ خورشیدی رایگان

طراحی سیستم خورشیدی به صورت متصل به شبکه ، تعداد باتری های مورد نیاز ، شارژ کنترلر و اینورتر محاسبه می شود . هم چنین باید میزان فضای مورد نیاز جهت نصب پنل خورشیدی و هزینه ها و میزان گازهای گلخانه ای که با انجام پروژه های خورشیدی به جو وارد نمی شود . طراحی سیستم خورشیدی بر روی سقف شیب دار در بام های مسطح آرایه ها به صورت موازی بر روی بام نصب می شوند و برای جلوگیری از جمع شدن بیش از حد برروی ساختمان قرار می گیرد. طراحی سیستم خورشیدی برروی پشت بام خانه ، ویلاها، جاده ها، بالا دکل چراغ راهنمایی و پارک ها یک نمای بسیار زیبایی دارد و هم چنین طراحی سیستم خورشیدی بر روی زمین چشم اندازی از چیدمان پنل خورشیدی و با شکل و ابعاد سقف دارد . طراحی سیستم خورشیدی به 2 شکل امکان پذیر می باشد:

ON GRID: طراحی سیستم خورشیدی متصل به شبکه است که استفاده از آن می توان به صورت متصل به شبکه برق سراسری می باشد.

OFF GRID: طراحی سیستم خورشیدی منفصل از شبکه می توان از شبکه برق سراسری به عنوان نیروی کمکی استفاده می شود.

پمپ خورشیدی امکان بهره برداری از آب چاه ها و رودخانه ها و چشمه هاست که از بازدهی بالایی خواهد بود. استفاده از پمپ خورشیدی به گونه ای می باشد، زمانی که خورشید در دسترس باشد برای تامین انرژی مورد نیاز برای استفاده از پمپ خورشیدی رایگان و راهی مناسب برای مناطق دور از شبکه است. پمپ خورشیدی رایگان را از سایت تیکوا نیرو بخواهید شما می توانید استفاده ار پمپ خورشیدی را به طور رایگان دریافت نمایید و از آن استفاده کامل نمایید.

سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 ساعت 22:59

چگونه نیروگاه خورشیدی بسازیم؟

چگونه نیروگاه خورشیدی بسازیم؟

شما در این قسمت می توانید با مراحل ساختن نیروگاه خورشیدی آشنا شوید. در صورتی که قصد نصب نیروگاه خورشیدی را دارید می توانید به سایت تیکوا نیرو مراجعه کرده ، قسمت مقالات دیدن فرمایید. پنل خورشیدی مجموعه ای از صفحات سولار که از جنس سیلیکون ساخته شده است و به 2 نوع جنس پلی کریستال و مونو کریستال هستند. برای ساخت یک نیروگاه خورشیدی وسایلی که لازم می باشد:

1-    اینورتر خورشیدی

2-   شارژ کنترلر خورشیدی

3-   باطری خورشیدی

4-   استراکچر خورشیدی

نیروگاه خورشیدی در همه ی مکان ها قابلیت نصب دارد و یک نوع انرژی خورشیدی در تولید برق است . و با استفاده از صفحات خورشیدی ساخته شده و از سلول خورشیدی که ظرفیت تولید 24 کیلووات کار می کند. و هم چنین برای نصب نیروگاه خورشیدی مجموعه ای از ماژول خورشیدی ، اینورتر و باتری است و اساس کار نیروگاه خورشیدی به گونه ای است: نوری که به پنل خورشیدی می تابد به انرژی الکتریکی تبدیل می شود و جریان برق تولید شده توسط پنل خورشیدی مستقیم DC است که با استفاده از دستگاهی به نام اینورتر با سری موازی کردن به برق شهری متناوب AC تبدیل می شود. باتری خورشیدی در نصب نیروگاه خورشیدی امکان متصل کردن به شبکه on grid و off grid را دارند. نیروگاه خورشیدی برای تامین برق است که نوعی بهینه سازی و ذخیره انرژی خواهد بود و برای استراکچر خورشیدی پنل را رو ی استراکچر نصب می کنیم و سپس کابل خورشیدی را نصب می کنیم.

یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 ساعت 06:25

شارژ کنترلر EP SOLAR مدل EPRC10-EC

ویژگی های شارژ کنترلر EP SOLAR  مدل  EPRC10-EC:

· سیستم هوشمند کنترل بهینه
· 12 / 24V کار خودکار
· بالا کارآمد سری PWM شارژ با جبران حرارتی
· استفاده از MOSFET سوئیچ به عنوان الکترونیکی، بدون هیچ سوئیچ مکانیکی
· تشخیص روز و شب با استفاده از آرایه PV
· بارگذاری و باتری شاخص های وضعیت
· حفاظت الکترونیکی: بیش از شارژ، بیش از تخلیه، اضافه بار، اتصال کوتاه 

 

دانلود کاتالوگ شارژ کنترلر EP EVER مدل EPRC10-EC

سه شنبه, 28 ارديبهشت 1395 ساعت 03:20

شارژ کنترلر EP SOLAR مدل EPIPDB-COM

  ویژگی های شارژ کنترلر  EP SOLAR  مدل EPIPDB-COM:

· دو شارژ باتری را حذف هزینه اضافی از دو سیستم شارژ خورشیدی جداگانه
· سیستم هوشمند کنترل بهینه
· 12 / 24V کار خودکار
· انتخاب نوع باتری
· شارژ فرکانس اختیاری
· کارآمد شارژ سری PWM بالا
· محلی جبران درجه حرارت خارجی
· سنسور دما از راه دور اختیاری
· استفاده از MOSFET سوئیچ به عنوان الکترونیکی، بدون هیچ سوئیچ مکانیکی
· متر از راه دور MT-1 اختیاری
· حفاظت الکترونیکی: بیش از شارژ، اتصال کوتاه، باتری حفاظت قطب معکوس

 

 دانلود کاتالوگ شارژ کنترلر EP EVER مدل EPIPDB-COM

یکشنبه, 26 ارديبهشت 1395 ساعت 06:09

دفترچه راهنما نصب پنل خورشیدی

بازرگانی تیکوا نیرو می تواند دفترچه راهنما نصب پنل خورشیدی را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. تا بتواند در صورت خرید و یا فروش و نصب پنل خورشیدی به راحتی از آن استفاده نمایید . نصب پنل خورشیدی یک وسیله قابل حمل با نصب بسیار آسان ،با صفحه سولار شارژ می شود .توانایی روشنایی به مدت 12 ساعت و دارای باطری لیتیوم و عمر طولانی را را دارا می باشد. قدرت روشنایی با لامپ LED 60 وات به مدت 7 ساعت خواهد بود لازم به ذکر است که بدانید از خورشید به هر میزان که نیاز داشته باشید از خورشید می توانید برق بگیرید.

وسایل مورد نیاز برای نصب پنل خورشیدی:

1-   پنل خورشیدی

2-   شارژ کنترلر

3-   باطری

4-   اینورتر

شارژ کنترلر: دستگاهی است که بین پنل خورشیدی قرار می گیرد و یک مبدل DC به DC است.

باتری: استفاده از باتری در پنل خورشیدی ،تامین جریان راه اندازی موتورهای الکتریکی است. که میزان انرژی تولیدی پنل خورشیدی به ساخت آن ها بستگی دارد. در پنل خورشیدی باتری ها وظیفه دارند در طول شب و در روزهای ابری را به عهده دارند توان خروجی پنل خورشیدی در طول روز تغییر می باشد.

اینورتر: در صورتی که بار ما DC باشد نیازی به اینورتر نمی باشد و می توان مستقیما از برق باتری استفاده نمود. نحوه عملکرد پنل خورشیدی اگر باتری مستقیما به پنل متصل شود عمر آن کاهش می یابد.

شنبه, 25 ارديبهشت 1395 ساعت 12:41

شارژ کنترلر EP SOLAR مدل VS6024BN

ویژگی های شارژ کنترلر EP SOLAR مدل VS6024BN:

· طراحی عالی EMC
· 32 بیتی MCU با سرعت بالا
· کارآمد شارژ سری PWM بالا
· گزینه های نوع چهار باتری: مهر و موم شده، ژل دوش، آب گرفتگی، و کاربر
· روشنایی هوشمند و کنترل تایمر برای سیستم های روشنایی خورشیدی
· نمونه برداری با دقت بالا 12 بیتی A / D برای اطمینان از دقت
· استفاده از MOSFET سوئیچ به عنوان الکترونیکی
· پارامترهای کنترل کامل تنظیمات و اصلاح، بار متنوع حالت کنترل
· طراحی انسانی از رابط مرورگر، انجام هر عامل به راحتی
· جبران دما
· اتخاذ گرافیک صفحه نمایش ال سی دی دات ماتریس و HMI (رابط انسان و ماشین) با 4 دکمه ها، منوی یکپارچه نمایش و عملیات
· تابع آمار انرژی
· پورت RS485 با پروتکل ارتباطی MODBUS
· اختیاری کامپیوتر نرم افزار مانیتورینگ و متر از راه دور برای زمان واقعی تنظیم نظارت و مدیریت باتری پارامتر
· درست سیستم عامل ارتقا

 

حفاظت های الکتریکی:

· PV حفاظت اتصال کوتاه
· PV حفاظت قطب معکوس
· حفاظت قیمت اجحاف کردن باتری
· باتری بیش از حفاظت تخلیه
· باتری حفاظت قطب معکوس
· حفاظت بار بیش از حد
· بار حفاظت اتصال کوتاه
· حفاظت از گرمای بیش از حد

 

  

دانلود کاتالوگ شارژ کنترلر VS6024BN

صفحه1 از106

طراحی و پیاده سازی ماهان تکنولوژی

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد