برق و صنعت تیکوا نیرو

تیکوا نیرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

Super User2

Super User2

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 16:26

خرید , فروش , قیمت اینورتر

شرکت برق و صنعت تیکوا نیرو بزرگترین تولید کننده اینورتر در ایران می باشد. اینورتر (مبدل برق) دارای تنظیم کننده کنترل دور موتور و شکل موج سینوسی و مربعی شکل دارای خروجی DC هستند که می توان با استفاده از فیلترهای مخصوص آن را به موج سینوسی تبدیل کرد. اینورتر قابلیت راه اندازی بسیاری از وسایل برقی را دارد که می توان به راحتی آن را در مسافرت ، جهت تامین روشنایی، انواع شارژرها، پمپ آب خورشیدی، ابزارهای صنعتی ، تامین کننده برق اظطراری در ساختمان ها زمانی که قطعی برق باشد استفاده نمود . بهترین اینورتر مارک SMA ، COTEK دارای توان واقعی است. تنها اینورتر (تبدیل برق ماشین به برق خانگی 220 ولت) به طور ایزوله دار که استفاده از آن همیشگی است .اینورتر از نظر شکل موج سینوسی به 2 دسته تقسیم می شوند:

اینورتر تک فاز

اینورتر سه فاز

لیست محصولات :

اینورتر سینوسی

اینورتر شبه سینوسی

اینورتر شارژر دار

اینورتر متصل به شبکه

 

دوشنبه, 24 اسفند 1394 ساعت 19:25

خرید پنل خورشیدی

در پی سالیان دور در نمایشگاه های سیستم های خورشیدی پنل خورشیدی با مارک های گوناگون توسط شرکت های فعال در سیستم های خورشیدی به نمایش گذاشته شده و می شود در حالی که اساس وجود یک پنل خورشیدی کیفیت و بازدهی بالا آن خواهد بود و توان این که با چند پنل دیگر به هم وصل شوند پنل خورشیدی که به دست شرکت اینورتر گروپ امسال در نمایشگاه به نمایش گذاشته شد یینگلی و زایتک بود این دو پنل خورشیدی با استقبال فراوانی در مقابل مشتریان و فعالان سیستم های خورشیدی قرار گرفت چون با توجه به قیمت پایین کیفیت بالا دارد و از سلول های خورشیدی اصل ساخته شده است.بر طبق این توضیحات مشاهده می کنید که اینورتر گروپ همیشه  پنل خورشیدی خاصی را برای واردات انتخاب کرده که از لحاظ کیفیت و قیمت مطابق سلیقه مصرف کنندگان باشد.همان گونه که مشاهده می کنید در کشور ایران نسبت به سال های قبل استفاده از پنل خورشیدی بیش تر مد نظر قرار گرفته است که بیش تر مناطق مسکونی یک روش عالی برای تولید برق خورشیدی می باشد.لازم به ذکر است پنل خورشیدی برای تولید نیروی گرمایی نیز استفاده می شود مثل  راه اندازی یک آبگرمکن خورشیدی.

پنل خورشیدی

لیست محصولات پنل خورشیدی

یکشنبه, 02 اسفند 1394 ساعت 00:30

اینورتر سینوسی چیست ؟

یکی از روش های تشخیص در باره ی اینورتر یا همان تیدیل ولتاژ 12 به 220 ولت، شکل موج خروجی آن است که در چند نوع طراحی و ارزه می شود... مربعی، پله ای و سینوسی.
موج برق شبکه که به عنوان ورودی دستگاه های الکترونیکی و الکتریکی مورد استفاده قرار می گیردشکل و شمایل منحنی سینوسی دارند و دارای ولتاژ RMS که نامی موازی با 220 ولت دارد برخی بار ها مانند لامپ های روشنائی به مقدار RMS که ولتاژ شبکه دارا می باشد حساس هستند و برخی دیگر به مقدار پیک ولتاژ شبکه نیاز دارند مانند کامپیوتر و دیگر دستگاه ها با تغزیه ی سوئیچینگ.
RMS مخفف عبارت روت مین اس کو ار root mean squareمی باشد که به معنی جذر متوسط مربع است .
شکل موج سینوسی یکی از مناسب ترین اشکال موج مورد استفاده جهت تجهیزات حساس الکترونیکی می باشد زیرا، شکل موج سینوسی به دلیل طبیعت خود دارای مشخصه های بالا تر از 50 هرتز می باشد که به عنوان قرکانس های غیر عمد حکم اختلال یا نویز را داشته و در بعضی از موارد موجب اختلال در عملکرد این تجهیزات می گردد.

شنبه, 24 بهمن 1394 ساعت 14:47

مبدل ولتاژ (تبدیل برق 12 به 220 ولت)

مبدل ولتاژ(تبدیل برق 12 به 220 ولت) به طور هوشمند می تواند جریان مستقیم DC را به جریان متناوب AC تبدیل نماید. این نوع مبدل ولتاژ همان تبدیل برق ماشین به برق شهری است و دارای شکل موج خروجی می باشد که همراه با شارژر باتری جهت نشان دادن ولتاژ ورودی و خروجی می باشد. این نوع دستگاه برقی بسیار پرمصرف و پرکاربرد، بوده. شرکت تیکوا نیرو به عنوان بزرگ ترین وارد کننده اینورتر (مبدل ولتاژ) در ایران می باشد که جهت مصارف خانگی و ماشینی است . با انتخاب کردن این نوع محصول شما می توانید برای مکان هایی که دسترسی به برق شهری ندارند بسیاری از وسایل برقی :لب تاپ، جاروبرقی،انواع شارژرها ، انواع ضبط صوت، چرخ گوشت و غیره مورد استفاده باشد و دارای ولتاژ ورودی 24 ، 12 ، 48 می باشد.
لیست مبدل ولتاژ (اینورتر) در وات های زیر موجود می باشد:
مبدل ولتاژ 100 وات ، مبدل ولتاژ 150 وات، مبدل ولتاژ 300 وات، مبدل ولتاژ 400 وات مبدل ولتاژ 500 وات، مبدل ولتاژ 600 وات، مبدل ولتاژ 800 وات، مبدل ولتاژ 1000 وات، مبدل ولتاژ 1200 وات، مبدل ولتاژ 1500 وات، مبدل ولتاژ 2000 وات، مبدل ولتاژ 2500 وات، مبدل ولتاژ 3000 وات، مبدل ولتاژ 4000 وات، مبدل ولتاژ 5000 وات

 

شنبه, 03 بهمن 1394 ساعت 17:03

چگونه پنل خورشیدی بسازیم ؟

اگر در نظر داشته باشیم یک سیستم خورشیدی که برق خورشیدی تولید کند را راه اندازی کنیم باید یک سری تجهیزات فرعی و اصلی را آماده کنیم که مهم ترین پایه آن پنل خورشیدی است با وجود سلول های خورشیدی خود برق خورشیدی صنعتی و برق خورشیدی خانگی تولید می کند.پنل های خورشیدی برای تولید برق نیاز به چند دستگاه مهم برای همراهی خود دارند مثل اینورتر خورشیدی، شارژ کنترلر خورشیدی، باطری خورشیدی و لوازم جانبی که همه ی آن ها به صورت مستقیم و غیر مستقیم با پنل خورشیدی و ساخت پنل خورشیدی ارتباط دارند.پنل خورشیدی چون نمی تواند به شکل مستقیم با نور خورشید در ارتباط باشد و این که چگونه پنل خورشیدی بسازیم در نتیجه اینورتر، باطری، شارژ کنترلر دارد عمل می شوند.باطری خورشیدی وظیفه دارد از اضافه باری که به دستگاه ها به خصوص انواع پنل خورشیدی وارد می آید به همراه شارژ کنترلر جلوگیری کند.برای تولید انرژی پاک خواه پنل خورشیدی ساخت ایران خواه پنل خورشیدی ساخت کشورهای دیگر باشد در وات های گوناگون چون پنل خورشیدی 12 ولت، پنل خورشیدی 24 ولت، پنل خورشیدی 220 ولت موجود می باشد و انتخاب نوع پنل خورشیدی خانگی باشد یا پنل خورشیدی برای مصارف صنعتی.(برق خورشیدی صنعتی و برق خورشیدی قیمت).خرید صفحه خورشیدی کوچک، قیمت صفحه خورشیدی کوچک را از اینورتر گروپ قطب بزرگ در زمینه ی سیستم های خورشیدی دریافت کنید.

لیست محصولات پنل خورشیدی تیکوانیرو

شنبه, 03 بهمن 1394 ساعت 13:30

پنل خورشیدی

 

 

 

پنل خورشیدی آغازگری فعال برای یک سیستم خورشیدی است به همین دلیل خرید صفحه خورشیدی کوچک یا بزرگ باید به گونه ای صورت گیرد که حداکثر تولید برق خورشیدی برای یک مکان به وجود آید.در واقع استاندارد بودن سلول های به کار رفته در یک پنل خورشیدی به عنوان عامل اصلی جذب برق خورشیدی غیر قابل انکار خواهد بود.اگر یک کشور سرمایه گذاری خود را بر تولید پنل خورشیدی یا حداقل ساخت پنل خورشیدی بگذارد محال است به تکنولوژی بالا نرسد چون منبع اصلی تهیه برق خورشیدی است.همان طورکه اشاره شد استاندار بودن یک پنل خورشیدی در کنار آن قیمت مناسب باید مد نظر قرار گیرد که شرکت اینورتر گروپ از پیشگامان اصلی عرصه ی سیستم های خورشیدی در ساخت پنل خورشیدی که به کشور وارد می کند بسیار مطالعه کرده و توانسته نمایندگی فروش سلول خورشیدی مدرن را به دست بگیرد.این برند پنل خورشیدی به جز یینگلی و زایتک نمی تواند باشد که به عنوان بهترین ها شناخته شده اند.قیمت پنل های خورشیدی خانگی، قیمت برق خورشیدی، قیمت صفحه خورشیدی کوچک و بزرگ را از اینورتر گروپ بخواهید.

لیست مجصولات پنل خورشیدی تیکوا نیرو

 

 

 

شنبه, 03 بهمن 1394 ساعت 16:38

پنل خورشیدی چیست؟

پنل خورشیدی یک حرکت و انتخاب هوشمندانه که انرژی نورانی خورشیدی را به انرژی الکتریکی تبدیل و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان پنل خورشیدی در جهان که بیش از 65 میلیون پنل خورشیدی را برای خانه ها ، کسب کار و نیروگاه های برقی در سراسر جهان تحویل داده است مورد استفاده قرار می گیرد. پنل خورشیدی پایه و اساس هر پروژه موفق خورشیدی است و اثبات شده است که در آب و هوا و محیط های متنوع تقریبا در همه جا تحت خورشید قرار دارند . 

بازدهی صفحات خورشیدی چگونه محاسبه می شود:

بازدهی در پنل خورشیدی فتوولتاییک با توانایی یک پنل خورشیدی برای تبدیل نور خورشیدی به آن اندازه گیری می شود و در ابعاد و اندازه های مختلفی ، برای سقف های کوچک تر، پنل کارآمد تری قابل استفاده هستند . کارایی پنل خورشیدی، قدرت خروجی یک پنل را برای هر یک مشخص می کند و می توان گفت بازدهی پنل خورشیدی و هم چنین آمپر خروجی از پنل خورشیدی جهت شارژ کردن باتری خورشیدی می باشد.

تغییرات کارایی پنل خورشیدی با گذشت زمان:

با گذشت زمان کارایی پنل خورشیدی و هم چنین بازدهی آن ها بین 10 تا 30 درصد کاهش پیدا می کند و با گذشت زمان معمولا شرکت های سازنده پنل خورشیدی ، پنل ها را بین 5 تا 25 سال گارانتی جهت کارایی و بازدهی محصول می دهند . 

چرا صفحات خورشیدی به صورت مسطح ساخته می شوند:

صفحات خورشیدی از آن جا که مقدار محدودی انرژی تولید می کند به همین دلیل می تواند  به صورت مسطح شامل چند صفحه خورشیدی ساخته شوند . صفحه خورشیدی از ترکیبات نیمه هادی و مسطح ساخته شده اند که وظیفه آن ها تبدیل انرژی نورانی خورشیدی به انرژی الکتریکی می باشد و به این دلیل از پوشش خاص از جنس سیلیکون ساخته شده .علت صفحات خورشیدی به صورت مسطح بودن آن به دلیل این که بتواند انرژی خورشیدی بیشتری جذب نماید و تولید بیشتری داشته باشد و سطح مقطع بیشتری رو بتواند با نور خورشید جهت تولید انرژی تولید نماید. 

انواع پنل خورشیدی :

پنل خورشیدی مونو کریستال 

پنل خورشیدی پلی کریستال 

صفحات فتوولتاییک (نواری)

پنل مونو کریستال به صورت تک کریستالی بزرگ ساخته می شود که در صورت سطح یکسان صفحه خورشیدی ، بالاترین توان الکتریکی را در خروجی ایجاد می نماید. بهتر است بدانید که در مکان ها و ناحیه هایی که در دارای تابش آفتاب بیشتری و با افزایش دما کاهش پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرند و این گونه پنل ها ناحیه ای که بازتابش بیشتری دارد دارای بازدهی بالاتری می باشد .

پنل خورشیدی پلی کریستال در مناطق گرمسیر مناسب تراست به این دلیل که سطح آن روشن تر و انرژی تابشی خورشید را جذب می کند و افزایش مقاومت در اثر گرم تر شدن افت توان پنل خورشیدی کمتر می باشد . فروشگاه ایران سولار بزرگترین فروشگاه اینترنتی دارای برترین پنل خورشیدی پلی کریستال که از نظر راندمان و بهره برداری دارای محیط کمتری برای نصب احتیاج است و تولید می نماید.

پنل خورشیدی کجاها کاربرد دارد:

بهتر است بدانید پنل خورشیدی می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی خورشیدی و محیط زیست و نیروگاهی است و عموما برای مصارف خانگی ، مصارف صنعتی،  مراکز عمومی، کشاورزی ، بالای دکل چراغ راهنمایی در اتوبان ها، پارک ها ، ویلای سقف شیب دار کاربرد داشته باشد و می تواند فقط و فقط بستگی به نور خورشید جهت جذب انرژی خورشید به طور مستقیم با تابش نور خورشید باشد .

مزایای پنل خورشیدی:

نیاز به مکان کافی برای نصب ، عدم نیاز به سوخت ، سازگاری با محیط زیست، تجدید پذیر بودن پنل خورشیدی، کاهش هزینه برق مصرفی، تعمیر و نگهداری به صورت آسان ، آلودگی صوتی ندارد ، نیاز به نور کافی 

فروشگاه اینترنتی ایران سولار بزرگترین و قوی ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه پنل خورشیدی با بهترین برند روز دنیا در اختیار مصرف کنندگان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از پنل خورشیدی به  وب سایت رسمی ایران سولار قسمت پنل خورشیدی دیدن فرمایید .

تیکوانیرو با سابقه طولانی در زمینه واردات و فروش پنل خورشیدی فعالیت میکند .

لیست محصولات پنل خورشیدی تیکوانیرو

 

تفاوت پنل خورشیدی مونوکریستال و پنل خورشیدی پلی کریستال:
تفاوت این نوع پنل ها در نوع کریستال به کار رفته این نوع پنل ها می باشند . کریستال پنل های مونو دارای چینشی بسیار منظم می باشند که از این رو بهترین گزینه جهت نصب در مناطق با تابش خورشید بالا می باشد. در حالی که پنل های خورشیدی پلی از چینشی بسیار در هم ریخته برخوردار هستند که باعث می شوند که در هوای ابری نیز این گونه پنل ها دارای خروجی جریان باشند.
در پایان می توان گفت که بازدهی پنل خورشیدی مونو بیشتر از پنل های پلی می باشند وهم چنین قیمت مونو خورشیدی بالاتر از پلی خورشیدی می باشد.
پنل ها در ولتاژهای 12 ولت و 24 ولت در بازارعرضه می گردند . پنل های خورشیدی معمولا دارای بازدهی 18 درصد می باشند که از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار می باشند . هم چنین پنل خورشیدی مونو کریستال دارای بازدهی بیشتری نسبت به پنل خورشیدی پلی کریستال می باشند. پنل خورشیدی مونوکریستال بهتر است که در مکان ها و ناحیه هایی که دارای تابش آفتاب بیش تری هستند مورد استفاده قرار بگیرند چون این گونه پنل ها ناحیه ای که بازتابش بیشتر نورخورشید دارد دارای بازدهی بالاتری نسبت به پنل های مونو کریستال هستند.

 

جمعه, 19 دی 1393 ساعت 20:54

مبدل ولتاژ

مبدل ولتاژ به دستگاهی گفته می شود که ولتاژ DC را به ولتاژ AC تبدیل می کند، ولتاژ DC همان ولتاژ مستقیم و ولتاژ باتری می باشد. ولتاژ AC همان ولتاژ متناوب و برق شهری می باشد، در بحث ولتاژ ورودی اینورترهای خورشیدی می تواند ولتاژ DC و ولتاژهایی از 5 ولت، 12 ولت، 24 ولت، 36 ولت، 48 ولت و 96 ولت و یا حتی بالاتر باشد . ولتاژ خروجی مبدل های ولتاژ می تواند 110 ولت یا 220 ولت باشد که این ولتاژ خروجی می تواند در بعضی از دستگاه های مبدل ولتاژ به اندازه ی 10 – 15 درصد متغیر باشد که این اختلاف ولتاژ را می توان توسط dip switch های تهویه شده برای روی دستگاه، ولتاژ خروجی را تغییر داد . فرکانس ولتاژ خروجی سیستم ها 50 -60 هرتز می باشد. مبدل ولتاژ یک دستگاه برقی قدرتمند می باشد که به صورت هوشمند بسیار پر کاربرد بوده و در محل هایی که برق شهری وجود ندارد قابل استفاده می باشد . مبدل ولتاژ دارای شکل موج خروجی بوده و در بسیاری از وسایل نقلیه، تلویزیون، یخچال و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده است.

جمعه, 12 دی 1393 ساعت 19:23

اینورتر SD-3500 COTEK

اینورتر کوتک مدل3500  SD- در ولتاژهای 24- 48 موجود می باشد. توان این اینورتر3500 وات می باشد . شکل موج خروجی اینورتر SD- 3500 وات، سینوسی می باشد اینورتر کوتک ساخت کشور تایوان می باشد.  اینورترهای سری SD کوتک تایوان، دائم کار و مناسب جهت سیستم های خورشیدی می باشد. اینورتر SD-3500 قابلیت ماژولار شدن و پارالل شدن را دارا می باشد یکی از بهترین مزیت های اینورتر سری SD قابلیت پارالل شدن تا توان 7000 وات می باشد.

صفحه1 از8

طراحی و پیاده سازی وبیگو

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد