برق و صنعت تیکوا نیرو

تیکوا نیرو را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارائه دهنده پنل های خورشیدی،اینورتر،شارژ کنترلرو .....

 

ارتباط با برق و صنعت تیکوا نیرو

نشانی : تهران، لاله زار جنوبی، کوچه بوشهری،مجتمع تجاری تهران الکتریک، طبقه اول، واحد 232

شماره تماس: 33999115 21-98+

اخبار

اخبار (10)

شما در این بخش می توانید اخبارات مهمی مرتبط با تجهیزات برق و صنعتی و سیستم های از جمله اخبار مربوط به پنل خورشیدی ، شارژ کنترلر خورشیدی ، رله های امر جنسی ، اینورتر جدا از شبکه ، اینورتر متصل از شبکه ، سرج ارستر و برق گیر ، کانورتر DC به DC ، پکیج خورشیدی ، کانکتور خورشیدی ، استراکچر خورشیدی ، کابل خورشیدی و آبگرم کن خورشیدی را در این قسمت ملاحظه بفرمایید . در صورتی که نیاز به اطلاعات فنی بیشتر در مورد هر یک از محصولات  را می خواهید می توانید از بخش محصولات و کاتالوگ محصولات به صورت جداگانه ملاحظه بفرمایید .

شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 13:19

رله پیلز(PILZ)

نوشته شده توسط

رله پیلز(PILZ) یک قطعه الکتریکی می باشد که قبلا هم با سیم پیچ ساخته می شده. جریان ورودی را هدایت می کند واین که یک قطعه مفید محسوب می شود. نام های دیگر این دستگاه رله امرجنسی، رله دولد می نامند. رله پیلز بسیار ساده و حساس می باشد و نکته قابل توجه این که مصرف کننده باید با دقت از آن استفاده کند. و در مدارات الکتریکی نقش مهم و کاربرد فراوان دارد. و مورد استفاده از وسایل، دستگاه الکتریکی، کامپیوتربه کار می رود . رله پیلز کاملا جدا از شبکه و دارای توان مشخص که ورودی و خروجی دارند که از اهمیت ویژه ای برخوردار است . سرعت کارکرد بسیار قوی و مقاومی دارد نکته ای که باید به آن توجه شود این که در حین کار کردن با رله اصلا نباید به آن دست زد و غیر قابل متحرک اند . 

عملکرد رله پیلز (PILZ): 

هنگامی که جریان نسبتا ضعیفی وارد سیم پیچ می شود سیم پیچ وهسته آهنی تبدیل به آهنربا می شود وبعد از غلبه بر فنریت صفحه پلاتین, آن رابه سمت هسته سیم پیچ حرکت داده و موجب اتصال کنتاکت ها به یکدیگر وعبور جریان می شود. در تاسیسات الکتریکی مانند شبکه انتقال انرژی مولدها وترانس ها وتجهیزات واسباب و ادوات دیگر برقی در اثر نقصان عایق بندی ویا ضعف استقامت الکتریکی دینامیکی و الکتریکی در برابر فشارهای ضربه ای پیش بینی نشده و همچنین در اثر بیشتر شدن بیش از اندازه مجاز درجه حرارت خطاهایی شکل می گیرد که برخی سبب قطع انرژی می شود.

شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 08:58

اینورتر کوتک (COTEK)

نوشته شده توسط

اینورتر کوتک (COTEK)

در این بخش به معرفی اینورتر سینوسی کامل و دائم کار به نام اینورتر کوتک (COTEK) سری جدید اینورتر می پردازیم. اینورترکوتک (COTEK) ساخت تایوان یکی از بهترین محصولات شرکت برق و صنعت تیکوا نیرو در مدل های SD ، SP ،SK موجود است. اینورتر COTEK  برای تامین برق خورشیدی ، پمپ آب خورشیدی ، نیروگاه های خورشیدی ، انواع شارژ کنترلر و بسیاری از وسایل برقی مورد نیاز مصرف کنند می باشد. بهتر است بدانید اینورتر کوتک (COTEK) همراه با شارژر باتری عملکردی خاص دارند و به این گونه است که دارای ورودی برق شهر می باشند و از این طریق می توان به وسیله شارژر باتری اتوماتیک که همراه با اینورتر وجود دارد دسترسی به برق شهر داشته باشیم . اینورتر COTEK  کوتک در مدار به صورت دائم و پیوسته خروجی می دهند و برای کار با ابزار توانا و بار حساس ساخته شده که کیفیت و قیمت مناسب آن یاری کننده برای به کار بردن هرچه آسان تر و سریع تر پروژه های مخابراتی می باشد. اینورتر کوتک سری SP  آخرین سری از اینورترهای سینوسی کوتک میباشند. رنج توانی اینورترهای سری SP با مارک COTEK از 200-4000 وات میباشد. طراحی جدید این گونه از اینورترها به این گونه است که رنج ولتاژ ورودی افزایش یافته است و هم چنین می توان ولتاژ خروجی آن را به صورت DIP SWITCH انتخاب نمود. فرکانس خروجی دستگاه از طریق DIP SWITCH قابل تغییر می باشد. اینورتر سینوسی سری SP به اینورترهایی گفته می شود که دارای شکل موج خروجی کاملا سینوسی به همراه TDH کمتر از 3 درصد هستند اینورتر های سری جدید کوتک دارای قابلیت های منحصر به فرد میباشند که اینورتر های برندهای دیگر این قابلیت را ندارند.

 

جمعه, 12 آذر 1395 ساعت 08:55

اینورتر سینوسی چیست

نوشته شده توسط

اینورتر سینوسی چیست:

اینورتر سینوسی به نوعی از اینورتر هایی گفته می شود که شکل موج خروجی آن ها مانند برق شهری می باشد از این نوع اینورتر ها در سیستم های خورشیدی و هم چنین تجهیزات مخابراتی استفاده می شود.اینورتر سینوسی مناسب برای دستگاه های حساس و در اثر تغییر ولتاژ ناگهانی می باشد . برای درک بهتر این موضوع می توان به نقطه مقابل این نوع اینورترها که اینورتر شبه سینوسی استفاده می شود اشاره کرد. اینورتر های سینوسی به دلیل فناوری پیشرفته ای که دارند از قیمت بالاتری نیز برخوردار می باشند . نام انگلیسی اینورتر سینوسی را puresinewave  می گویند . 

پنج شنبه, 11 آذر 1395 ساعت 08:14

برق گیر

نوشته شده توسط

برق گیر به 2 نوع اولیه و ثانویه تقسیم می شوند. در این مقاله سعی داریم که بیشتر به برق گیر های نوع اولیه بپردازیم . برق گیر نوع اولیه، به برق گیری گفته می شود که اولین برخورد در اثر برخورد صاعقه با زمین دارند. معمولا برق گیرها را در بالاترین نقطه ساختمان از سطح زمین نصب می کنند . برق گیر به صورت میله ای می باشند و ولتاژ جریان مازاد وارد شده به سیستم را که در اثر برخورد صاعقه می باشد،  به زمین و یا ارت تزریق می کند. جنس میله های برق گیر از نوع مس می باشد هم چنین در سیستم های برق گیر ساختمان ها از کابل مسی یا صفحه مسی استفاده می شود . جهت نصب صفحه مسی و میله مسی معمولا گودالی به اندازه ی عمق 2 متر حفر می کنند و برای کاهش مقاومت زمین در آن از بن تونیت استفاده می شود.

شنبه, 06 آذر 1395 ساعت 13:26

ارستر فتوولتاییک چیست

نوشته شده توسط

ارستر فتوولتاییک چیست:

ارستر فتوولتاییک نوعی از ارستر می باشد که جهت حفاظت سیستم خورشیدی در مقابل ولتاژ ناگهانی وارد شده به سیستم مورد استفاده قرار می گیرد این ولتاژ ناگهانی که به سیستم خورشیدی وارد می شود می تواند در اثر برخورد صاعقه یا رعد و برق باشد به ارستر فتوولتاییک ، ارستر خورشیدی و ارستر DC نیز گفته می شود . 

محل نصب ارستر فتوولتاییک :

ارستر های DC را بعد از پنل خورشیدی و قبل از اینورتر در تابلو برق DC نصب می کند ارسترها به صورت موازی در تابلو برق های برق نصب می شود . 

ارستر های خورشیدی :

از انواع ارستر DC می توان به ارستر کلاس B ، کلاس C ، کلاس B+C استفاده کرد که  بیشترین مورد استفاده را ، ارستر کلاس C در سیستم خورشیدی دارند .

 

جمعه, 05 آذر 1395 ساعت 12:28

ارستر

نوشته شده توسط

بازرگانی برق و صنعت تیکوا نیرو قصد دارد شما را با بهترین وسیله برقی به نام ارستر (برق گیر) آشنا نماید . با توجه به تجهیزات حساس و دقیق ، ارستر یک حرکت و انتخاب هوشمندانه و گزینه ای مناسب به سمت شبکه برق می باشد .سرج ارستر برای حفاظت تجهیزات الکتریکی  در برابر اضافه ولتاژ بیش از حد ناشی، در مقابل رعد و برق جریان خروجی و به عنوان حفاظت ثانویه در سیستم ، در برابر صاعقه  وسیله ایمن و پیشرفته و محافظتی خواهد بود .  تیکوا نیرو بر پایه نوآوری تاسیس گردیده و با برخورداری از نیرو های کارامد با بهترین برند روز دنیا میتواند گزینه ای مناسب برای وسیله برقی باشد . 

انواع ارستر :

ارستر کلاس B

ارستر کلاس C

ارستر کلاس D

ارستر کلاس B+C

ارستر کلاس C+D

ارستر دیتا و مخابراتی 

ارستر فتوولتاییک

شمارنده صاعقه

سرج ارستر DC

 

دوشنبه, 20 دی 1395 ساعت 13:22

سرج ارستر

نوشته شده توسط

بازرگانی تیکوا نیرو دارای نمایندگی انحصاری شرکت ابو بترمن (OBO Bettermann) و نماینده شرکت Iskra و نماینده شرکت DEHN می باشد در زمینه فعالیت خرید، فروش، مشاوره وپخش تجهیزات صنعتی و سرج ارستر و برقگیر از جمله کلاس B نوع I، کلاس ترکیبی B+C، کلاس C نوع II، کلاس ترکیبی C+D نوع II+III، کلاس D نوع III، باتری های خورشیدی، خطوط تلفن، کابل کواکسیال، کابل شبکه، بریر ضد انفجار، شبکه دیتا، اسپارک گپ، کوپلاژ سیستم های ارتینگ مجزا و مختلف، شمارنده های برقگیر و صاعقه گیر، رله های اندازه گیری مقاومت زمین، ترمینال ارت یا ترمینال بار ... فعالیت می کند. 

انواع سرج ارستر یا برق گیر:

انواع ارستر کلاس II ( C ) ، I (B) ، III (D) و ارستر های ترکیبی کلاس ( B+C ) ، (C+D) و نیز ارستر های دیتا

سـرج ارسـتر (برقگیر) ترکیبـی حفاظت از تک فاز

سـرج ارسـتر (برقگیر) ترکیبـی کلاس B+C نوع Ι+Π

سـرج ارسـتر (برقگیر) ترکیبـی حفاظت از سه فاز

سـرج ارسـتر (برقگیـر)حفاظت یک فاز + نول کلاس ترکیبی

سـرج ارسـتر (برقگیر) ترکیبـی حفاظت در برابر صاعقه و اضافه ولتاژ سـه فاز + نول با سیگنالینگ از راه دور

سـرج ارسـتر (برقگیر) حفاظت سه فاز + نول کلاس ترکیبی

 

چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 13:20

پنل خورشیدی

نوشته شده توسط

برق و صنعت تیکوا نیرو به عنوان نماینده رسمی پنل خورشیدی ZYTECH نقش موثری در سیستم خورشیدی داشته و می تواند  به عنوان یک سیستم برقی، بزرگترین سیستم که جهت تامین نصب و راه ندازی، مناسب ترین وسیله برای مصرف کنندگان و بهترین گزینه در بیابان ها، جاده ها و بزرگراه ها،پایه های روشنایی، سیستم برق خورشیدی ، نیروگاه های خورشیدی، پروژه های خورشیدی، برای توربین بادی، سیستم کنترل توربین بادی ، تجهیزات حفاظتی توربین بادی که می تواند مناسب ترین و با کیفیت ترین وسیله برای کارکرد شما باشد. پنل خورشیدی ZYTECH در صورتی که در شبانه روز حتی مواقعی که هوا ابری است می توان تجهیزات برقی را تامین کرد . برق و صنعت تیکوا نیرو بزرگترین نمایندگی رسمی پنل خورشیدی و واردات پنل خورشیدی را به صورت مستقیم و هم چنین استانداردهای لازم برای پنل خورشیدی انجام می دهد و با بهترین برند های روز دنیا و هوشمند برند ZYTECH در اختیار مصرف کننده می باشد. تیکوا نیرو ارائه دهنده برترین برندهای پنل خورشیدی که از نظر کیفیت و بازدهی تولید برق خورشیدی است و برای دریافت کاتالوگ انواع وات های پنل خورشیدی با ما در تماس باشید. پنل خورشیدی از صفحه فتوولتاییک از جنس سیلیکون ساخته شده وبا در کنار هم قرار دادن چند سلول خورشیدی قرار می گیرند.  در اصل پایه و اساس پنل خورشیدی نور خورشید را دریافت کرده و در مقابل انرژی برق یا انرژی الکتریکی تولید می کند. 

چرا از پنل خورشیدی استفاده می کنیم؟

پنل خورشیدی برای تقویت انرژی های تجدید پذیر و محیط زیست که با دارا بودن یک صفحه خورشیدی می توان مستقیما از نور خورشید برق تولید نمود. پنل خورشیدی برای استفاده از انرژی خورشیدی هستند و برخی از وسایل مانند چراغ های راهنمایی در جاده ها و بزرگراه ها، مثال هایی می باشند که می توانند انرژی خود را از سلول خورشیدی تامین می کنند. در واقع پنل خورشیدی یک منبع قدرتمند انرژی و ایده جدید بر روی پشت بام خانه و تولید برق خانگی می باشد.

 

دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 08:42

خرید پنل خورشیدی

نوشته شده توسط

برق و صنعت تیکوا نیرو بزرگترین نمایندگی رسمی خرید پنل خورشیدی و واردات پنل خورشیدی را به صورت مستقیم انجام می دهد و با بهترین برند های روز دنیا و هوشمند برند ZYTECH، YINGLI در اختیار مصرف کننده می باشد. تیکوا نیرو ارائه دهنده برترین برندهای پنل خورشیدی، که از نظر کیفیت و بازدهی تولید برق خورشیدی و هم چنین اصل بودن کالا بسیار مقرون به صرفه  می باشد. برای دریافت کاتالوگ خرید پنل خورشیدی با ما در تماس باشید. صفحات فتوولتاییک مونو کریستال یا پلی کریستال از نظر قیمت وهزینه باهم فرق می کند .در حقیقت سلول های مونو کریستالی به دلیل راندمان بالایی که دارند گران تر می باشند وصفحات پلی کریستالی به دلیل این که راندمان پایینی نسبت به صفحات مونو کریستال دارند نیز دارای قیمت پایین تری هستند. پنل خورشیدی از صفحه فتوولتاییک از جنس سیلیکون ساخته شده وبا در کنار هم قرار دادن چند سلول خورشیدی قرار می گیرند. در اصل پایه و اساس پنل خورشیدی نور خورشید را دریافت کرده و در مقابل انرژی برق یا انرژی الکتریکی تولید می کند. پنل خورشیدی به عنوان یک منبع بی نظیر شناخته شده که می تواند حل کننده مشکلات موجود در زمینه انرژی و محیط زیست باشد. پنل خورشیدی از طریق تبدیل نور خورشید به جریان برق مستقیم و از طریق تبدیل برق مستقیم DC به متناوب AC توسط اینورتر و تامین برق مورد نیاز خانه و از طریق برق اضافی به شبکه انتقال انرژی تولید ،راه اندازی می نماید. تیکوا نیرو راحت ترین راه ممکن برای خرید پنل خورشیدی است .

 

 

شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 17:41

لیست قیمت پنل خورشیدی

نوشته شده توسط

شما می توانید قبل از خرید در صفحه لیست قیمت با انتخاب برند مورد نظرتان به برق و صنعت تیکوا نیرو مراجعه نمایید و جهت دریافت لیست قیمت پنل خورشیدی و هم چنین آشنا با پنل خورشیدی و نصب و راه اندازی آن به برق و صنعت تیکوا نیرو قسمت مقالات و اخبار مراجعه نمایید و با ما در تماس باشید. تیکوا نیرو بزرگترین نمایندگی خرید پنل خورشیدی را دارا است و رایج ترین برند معتبر پنل خورشیدی را از تیکوا نیرو بخواهید که از نظر کیفیت و بازدهی تولید برق خورشیدی است. پنل خورشیدی YINGLI (یینگلی) یک قیمت ایده آل و یک راه حل های کلید در دست کامل، که شامل طراحی سیستم و تامین تجهیزات ، تجهیز، مهمات و راهنمایی های فنی ارائه شده است. و انرژی سبز لیست قیمت پنل خورشیدی سولار یکی از بهترین محصولات تیکوا نیرو بوده که می توان با در دسترس قرار دادن وات های آن به مشتریان عرضه کرد. واردات انتخاب کرده که از لحاظ قیمت مطابق با سلیقه مصرف کنندگان می باشد. و تخصص ارزشمند در توسعه پروژهای انرژی خورشیدی خارج از شبکه به دست آورد. شما می توانید در این قسمت از لیست قیمت پنل خورشیدی آشنا شوید . برق و صنعت تیکوا نیرو دارای انواع پنل خورشیدی با برند های معتبر YINGLI، SOLAR WORD، ZYTECH قابل عرضه برای مشتریان می باشد . این بازرگانی از لیست قیمت  پنل خورشیدی در وات های مختلفی از قبیل : 5 وات - 10 وات – 20 وات- 30 وات- 40 وات – 50 وات – 60 وات – 70 وات- 90 وات – 100 وات- 120 وات – 150 وات- 200 وات- 250 وات- 300 وات

 

طراحی و پیاده سازی وبیگو

کلیه حقوق این سایت متعلق به تیکوا نیرو می باشد